Jump to content


Photo

Make-up factory


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 December 2005 - 08:08 PM

Sicer vem, da ste že nekaj pisale o tem... pa vseeno

Ali ste že kaj kupile od Make-up factory in kako se vam zdi. Meni je kar zanimiva...na prvi pogled. Še čas nucam, da grem mal pobrskat/zapravit. tongue.gif
  • 0

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2005 - 08:16 PM

nism še kupila, mam pa v planu kupit senčilo, tko zlato-rjave barve pa tko lepo se svetlika. senčila mi izgledajo res super!
sm se pa tud v en rjav lak zaljubila. mislm da je vse kar zlo privlačno biggrin.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2005 - 09:08 PM

.

Maskara All In One je fenomenalna - pri meni je premagala nekaj letno favoritko od Chanela. Imam jo v črni in turkizno modri barvi.

Drugega še nisem sprobala.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 December 2005 - 09:10 PM

Koliko si dala za njo? Moram prečekirat biggrin.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2005 - 09:31 PM

.

Stane natanko 2.592 sit - še mam račun od danes. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 06 December 2005 - 10:26 PM

ja imam tud maskaro all in one in je ful dobra, lahko se kosa z lancome ;) drugace so pa baje tud glosi zelo ok
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2005 - 11:59 PM

.

Ja, če ne bi bli tako bikovski. ermm.gif Sicer pa sem jih samo preletela. Glossov imam tlko, da bi jih lahko začela prodajat. :clown:

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 December 2005 - 07:22 PM

[quote=Jenna].

Maskara All In One je fenomenalna - pri meni je premagala nekaj letno favoritko od Chanela. Imam jo v črni in turkizno modri barvi.

Drugega še nisem sprobala.


.
Enako. Tudi jaz jo imam v modri barvi in je super. smile.gif Prav hecno deluje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 08 December 2005 - 01:11 PM

Jaz jo imam pa v rjavi barvi in je specialna res!Priporocam!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2005 - 12:08 AM

QUOTE(sonchika)
Enako. Tudi jaz jo imam v modri barvi in je super. smile.gif Prav hecno deluje.

Jaz sem si jo danes prvič namazala v tej barvi in sem bla navdušena nad trepalnicami. In ful lepe oči naredi..... ne vem no, mene je ta maskara resnično očarala.
Najbrž pa kakšne blazne razlike na trepalnicah (vsaj na temnejših) ni med tole modro in zeleno, kajne? Ker me namreč mikata še zelena in vijolična. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 08:42 AM

Boš imela celo paleto doma. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 December 2005 - 10:17 AM

[quote=\"Jenna\"][quote=sonchika]Najbrž pa kakšne blazne razlike na trepalnicah (vsaj na temnejših) ni med tole modro in zeleno, kajne? Ker me namreč mikata še zelena in vijolična. biggrin.gif[/quote]

Katere barve pa vse imajo? A imajo mogoče bordo rdečo?
Pa verjetno to maskaro povsod prodajajo ane, kakšna razlika v ceni?
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 11:11 AM

Bordo je pa res nimajo. Ta maskara se prodaja izključno v Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2005 - 11:27 AM

QUOTE(sonchika)
Boš imela celo paleto doma. smile.gif

Jap. biggrin.gif:clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2005 - 12:55 PM

Danes sem si kupila maskaro in je res dobra. Bomo vidla še kako je glede drobljenja teksture in glede obstojnosti. Za enkrat pa kar v redu...
  • 0

#16 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 December 2005 - 01:44 PM

Jaz si jo moram nabavit v rjavi barvi. Me zanima-je rjava temna ali svetla barva? Nisem še uspela do Mullerja namreč.
  • 0

#17 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2005 - 07:50 PM

jst sm si danes kupila lak v barvi med roza, rdečo in vijolično. zgleda supr! biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 01:46 PM

Zdj je u Millerju znižana maskara All in one od muf na 2400 pa zraven dobiš še glos pa me zanima če je katera že kupila ta komlet k pr cenovno ugodnih kompletih se doskrat zgodi da so mal slabše kakovosti ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 January 2006 - 05:12 PM

kok pa drgač stane ta maskara?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 January 2006 - 07:45 PM

Mislim, da okoli 2500 SIT - je že precej časa, kar sem jo kupila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users