Jump to content


Photo

Barva 83 oz. 832 od Keune


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 November 2005 - 11:22 AM

Ali katera pozna barvni odtenek 83 oz. 832 od Keune?? Če ga kako prime?? Ali je barva blond ali medena??
  • 0

#2 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 17 November 2005 - 02:18 PM

meni je pred leti ta oddtenek prijel na tako lepo bež blond nianso...samo ker imam naravno temne lase in posvetlene na blond, je čist odvisno kako podlago imaš-kako ti bo niansa prijela.
  • 0

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 November 2005 - 07:37 PM

Jaz imam svetle - blond lase rada pa bi imela temnejše, baje je ta barva najbolj podobna Feriji 84 ali Perferonce 8.4. Tako so mi svetovali na Lorealu.
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 November 2005 - 08:21 PM

Sem našla oddtenek 832 na netu: http://www.keune.co....=4&BC=19&CHK=2#
  • 0

#5 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 08:26 PM

QUOTE(Verja)
* Ŕڽſˇ°Ô ľîżď¸®´ÂTINTA COLOR¸¦ Ŭ¸ŻÇŘş¸ĽĽżä.

oprosti, je to morda jezik kakega novoodkritega vesoljca? Mogoče pa preveč Star Gate-ov gledam pa že vidim vse v Gouauld-ščini IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 November 2005 - 08:32 PM

URŠKA a si ti tut SG1 fanica biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 08:48 PM

QUOTE(*pikica*)
URŠKA a si ti tut SG1 fanica biggrin.gif

kajpak seveda biggrin.gif , predvidevam, da velja tudi obratno wink.gif

Aha, zdej pa bo neki, en link...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 03:02 PM

Dečve dejte mi povedat, če so te Keune barve (Tinta Color al kok se jim že reče - te v tubicah) tolk fajn? Ker slišim same pohvale in me res mika. Pa to morš še pol posebi razvijalec kupit, ane?

A imajo tudi kak lep črn odtenek (črn kot oglje, ne tiste modrikaste variante)? Pa kolk so kej obstojne in tko naprej.

Aja pa še zanima me kolk je te zadeve notr? A bi zadostovala ena tuba za barvanje gostih las, segajočih do sredine hrbta? Ker po navadi rabim za barvanje najmanj dve oni navadni barvi. Bi potem potrebovala tudi dve Keune?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 February 2006 - 03:16 PM

Razvijalec morš kupit zraven. So pa dost dobre barve to.

http://www.keune.co....C=4&BC=19&CHK=1
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 03:18 PM

Ja, to sm vidla ... tole paleto, namreč. Ampak meni tle črna barva ne deluje ravno črna ampak bolj temno rjava, taka medla. A mogoče samo tle na slikci na netu tako izgleda?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 February 2006 - 03:23 PM

Tukaj so malo medle barve. Jaz sem vidla paleto, tisto je šele realna slika. Ti si iz MB ali Celja? Pojdi pogledat v kakšno drugerijo kjer prodajajo Keune barve naj ti pokažejo paleto. To bo še najbolj sigurno, čeprav tudi paleta ni vedno realna slika.

Čaki a nisva midve govorile zadnič, da se boš pobarvala na rjavo? Zdej je že črna v igri?? To bo velik preskok....
  • 0

#12 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 25 February 2006 - 03:25 PM

nikol se ne zanašat na te barve iz slik, men še nikol, a ma čist nikol ni pršla taka ven kot je na sliki. Tak da, če piše da je črna je črna in Dilema, če si blont, ti bo ornk na črno prijela, pol je pa spet shit, ko se ne morš kr tak črne znebit... Aja, pa v tubi jo je verjetno enako kot vsake druge.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 03:30 PM

QUOTE(Verja)
Čaki a nisva midve govorile zadnič, da se boš pobarvala na rjavo? Zdej je že črna v igri?? To bo velik preskok....


Vsa fora je v tem, da se mi bo barva itak na začetku še zlo hitro spirala in bo verjetno po ene dveh pranjih iz črne nastala temno rjava. Tko da bi se na začetku rada pobarvala s čim temnejšo barvo, da čim bolj zakrijem tisto blond.

Kar se pa velikega preskoka tiče ... sej to ravno hočem, očitno spremembo! wink.gif

Bom torej vzela dve tubi Keune barve in upam na najboljše!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 February 2006 - 03:30 PM

Pa še en predlog, če se boš pobarvala iz blond oz. rjave... na črno, pojdi raje do enga frizerja in naj ti računalniško pokaže kakšna boš, ko boš črna, ker ko boš enkrat črna bo problem spet ratat blond al svetla... Skratka ne hiti z barvanjem.
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 03:33 PM

Verja meni pašejo vse barve las. biggrin.gif Sej vem da se neumno sliši, ampak sem tak tip človeka, ki mu pašejo vse barve ... sej sm že bla zlo temno rjava pa mi je ful pasalo, pa sprobala sm črno lasuljo in je blo 1A, tko da sploh ni panike. Po sedmih letih blond las res želim spremembo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 February 2006 - 04:02 PM

Jaz sem zato rekla, da pazi, ker sem sama že večkrat naredila neumnost, pa sem se pol po glavi tolkla, ker sem zasrala... (to govorim izključno za lase). Če si pa že veš, da ti paše pol pa poročaj, ko boš spremenila videz. 8)
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 04:03 PM

Bom poročala ... bo pa to čez ene 14 dni, ker sem si pred kratkim šele narastek na blond pobarvala pa hočm počakat, da bo spet treba. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 February 2006 - 04:07 PM

Ja DiLeMa pa slike ne pozabi.

PREJ - POTEM


biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 February 2006 - 04:09 PM

QUOTE(Anaa)
Ja DiLeMa pa slike ne pozabi.

PREJ - POTEM


biggrin.gif biggrin.gif


Ja to bi bilo the best... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 04:23 PM

To jih ima pa zelo malo privilegij videt. biggrin.gif Jih lahko na prste ene roke preštejem ... sem namreč bolj sramežljive sorte! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users