Jump to content


Photo

Poraščenost


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 cebelcaa

cebelcaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 03 May 2005 - 08:10 PM

čao. Kako smo kaj...imam pa eno težavco...
imam težave s prekomerno poraščenostjo. Sej noge si tako ali tako brijem (kot vse), potem pa je še tu poraščenost na stegnih. Tukaj si odstranjujem z depilacijsko kremo. najhuje je pa po trtici in križu, tako da če se usedem in se mi majica pokaže križni del....sej tukaj si jih belim, ker ne vem kako si jih naj odstranim, ker briti se jih ne mislim...ne gre...Seveda pa so dlake tudi po zadnjici...
Kaj naj si grem voskat h kozmetičarki? Kako naj se najavim? rada bi si povoskala zadnjico?
Sem svoji zdravnici to povedla, pa je rekla, da sem pač malo prekomerno poraščena, da najsi jih pač odstranim, kjer me motijo..hallooo??? aja, pa tudi po prsnici navzodol do popka imam kar pestro... sej belim si jih...sam to ni najbolj priročno…ker tukaj pa naj se ne bi voskalo! Kaj na naredim, ker nočem, da bi bila cela pikasta, kakor moška brada…
Kaj predlagate? Poznate kak v redu salon v Mariboru?
  • 0

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 08:15 PM

Mislim da imaš seznam salonov nekje na teh straneh. pod katalog al neki tazga. jz poznam par punc s takim problemom, pa se vse voskajo in je dlak že vidno manj.pri kozmetičarki se pa pa pač tako najaviš da poveš svoj problem in kozmetičarke nismo take da bi te čudno pogledale al pa kej tazga, ker veliko ženhsk hodi v salon in si depilira zadnjico in celo prsi. ampak za prsi hodijo na epilacijo. epilacija je pa postopek kjer ti kot las tanko iglico vstavijo v folikel dlake in spustijo čez el. tok tako da dlaka skoagulira("odmre") in potem jo narahlo potegnejo ven s pinceto. postopek je rahlo boleč in ga je treba tudi večkrat ponoviti.ampak se splača.
  • 0
lp, Martina

#3 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 03 May 2005 - 08:17 PM

A ti si tudi kozmetičarka? Pa kaj res naj bi bile dlačice velike 7mm za voskanje? ali to samo, ko si doma voskaš?
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 May 2005 - 08:18 PM

hej!
kaj pa če bi probala s kakšno hormonsko terapijo?(ni nič kaj takega)posevtuješ se,zdravnik ti vse lepo razloži + pove kako pa kaj...ne bi bla 1 ne zadnja!da ti tablete ...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 03 May 2005 - 08:19 PM

Jaz mam podobno težavo...Sej to bi baje mogla h ginekologinji, da naj bi one bolj vedle, kako je s temi hormoni...
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#6 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 08:26 PM

ja jz sm tut kozmetičarka. ni nujno da so tok dolge. je pa priporočljivo, ker grejo potem vse naenkrat vn, tko če so pa krajše pa kšne nočjo in jih je treba pol s pinceto itd. če so najdaljše dlake dolge 7mm pol so ostale tut dost dolge za depilacijo, ker dlake pač ne rastejo enakomerno.
  • 0
lp, Martina

#7 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 08:29 PM

ja jz sm tut kozmetičarka. ni nujno da so tok dolge. je pa priporočljivo, ker grejo potem vse naenkrat vn, tko če so pa krajše pa kšne nočjo in jih je treba pol s pinceto itd. če so najdaljše dlake dolge 7mm pol so ostale tut dost dolge za depilacijo, ker dlake pač ne rastejo enakomerno.
  • 0
lp, Martina

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 May 2005 - 09:56 PM

QUOTE(sunflower)
ja jz sm tut kozmetičarka. ni nujno da so tok dolge. je pa priporočljivo, ker grejo potem vse naenkrat vn, tko če so pa krajše pa kšne nočjo in jih je treba pol s pinceto itd. če so najdaljše dlake dolge 7mm pol so ostale tut dost dolge za depilacijo, ker dlake pač ne rastejo enakomerno.


ej a pa nisi mela ti glih kar mature k si slice dala gor,pa si že kozmetičarka? a to je tisti tečaj?al delaš že drugo sednjo šolo? ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 04 May 2005 - 08:05 AM

lih maturo delam.mislim da je to sam pika na i
  • 0
lp, Martina

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 May 2005 - 09:13 AM

QUOTE(sunflower)
lih maturo delam.mislim da je to sam pika na i



A....pol še nisi čist čist čist zares kozmetičarka,sam na pol zaenkrat...sori ,sam full mi ni blo jasn


:happy9:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 04 May 2005 - 10:42 AM

kaj enim pomeni matura .......joj joj ermm.gif jst mislim da sunflower je super kozmeticarka in res dobro svetuje zato mislim da je ni treba...da ce nima mature ni kozmeticarka....halo enim samo papir vse pomeni kaj pa izkusnje!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 May 2005 - 12:18 PM

QUOTE(katya)
kaj enim pomeni matura .......joj joj ermm.gif jst mislim da sunflower je super kozmeticarka in res dobro svetuje zato mislim da je ni treba...da ce nima mature ni kozmeticarka....halo enim samo papir vse pomeni kaj pa izkusnje!!!!!!!!!!!!!!


Ej! Dj u easy :!: Sj mal poizvedujem od Sunflower,je ne obtožujem pa očitam-Halo tebi ermm.gif: :!: evil.gif
Sam zmedena sm bla,ker sm gledla slikce od mature in potem zvedla,da je kozmetičarka in mi pač ni blo jasn,...... :confused2:
Mi je tud sama lepo odgovorila in,če bi jo kej motl,bi pomojm povedala,ne?
Zdj še vprašat ne smem kako je z njo...cccc
Tud sama sm jo že prašala za mnenje dostkrat in ne vidm kle razloga,da mi ne bi izkušnje od sunflower kej pomenle,pa naj bo še stokrat kozmetičarka z al pa brez mature,in,ja,mi je čist vseen al jo ma al ne,zanima me pa še vseen,ker sm firbčna,pač
Sunflower,povej prosm,če sm kej ''nesramna'',no... wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 05 May 2005 - 07:31 AM

potem pa pac drugaces oblikujes vprasanje ali mislenje ker si lahko vsak razlaga po svoje tukaj pa ne trpimo zbadanja :!: :!:
  • 0

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 May 2005 - 11:32 AM

QUOTE(katya)
potem pa pac drugaces oblikujes vprasanje ali mislenje ker si lahko vsak razlaga po svoje tukaj pa ne trpimo zbadanja :!: :!:


Mah ... brez veze katya ...
Uglavnm, Martina - a kej veš kako poteka ta hormonska terapija?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 05 May 2005 - 12:05 PM

ja nima veze.....................
  • 0

#16 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 05 May 2005 - 12:45 PM

ne bi točn vedla. verjetn dobiš pač hormonske tablete in jih morš določeno obdobje jemat, al pa kšne injekcije. sm tut že za to slišala. pa punce ne se kregat cry.gif
  • 0
lp, Martina

#17 mini

mini

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:LJ
  • Interests:Tipi

Posted 05 May 2005 - 02:27 PM

QUOTE(cebelcaa)
čao. Kako smo kaj...imam pa eno težavco...
imam težave s prekomerno poraščenostjo. Sej noge si tako ali tako brijem (kot vse), potem pa je še tu poraščenost na stegnih. Tukaj si odstranjujem z depilacijsko kremo. najhuje je pa po trtici in križu, tako da če se usedem in se mi majica pokaže križni del....sej tukaj si jih belim, ker ne vem kako si jih naj odstranim, ker briti se jih ne mislim...ne gre...Seveda pa so dlake tudi po zadnjici...
Kaj naj si grem voskat h kozmetičarki? Kako naj se najavim? rada bi si povoskala zadnjico?
Sem svoji zdravnici to povedla, pa je rekla, da sem pač malo prekomerno poraščena, da najsi jih pač odstranim, kjer me motijo..hallooo??? aja, pa tudi po prsnici navzodol do popka imam kar pestro... sej belim si jih...sam to ni najbolj priročno…ker tukaj pa naj se ne bi voskalo! Kaj na naredim, ker nočem, da bi bila cela pikasta, kakor moška brada…
Kaj predlagate? Poznate kak v redu salon v Mariboru?


Js bi ti svetovala, da greš na jackass in se cela povoskaš twisted.gif laugh.gif

Mal se hecam... sej veš, da ne bo tko pusto! Sicer bi ti pa rekla sam to... ne se preveč sekirat, tudi lepa Helena in vse ostale antične lepotice so ble kosmate! Še celo Afrodita ! wink.gif laugh.gif wink.gif
  • 0
Polhne ustnce in tmni kodrčki...

#18 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 05 May 2005 - 04:19 PM

Za preveliko poraščenost so lahko res krivi horomoni in tim svetujem, da stopiš do svojega zdravnika, ki ti bo predpisal terapijo.
Ampak žal dlačice ki so že zrastle pa bo treba vseeno odpravit. Vsaka dobra kozmetičarka ti bo rada pomagala do gladke kože brez "čudnih" pogledov.
Če v Mariboru še nisi našla salona, se mi oglasi na zasebno pošto, da ti povem kam se obrni.

LP
  • 0

#19 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 08 May 2005 - 03:41 PM

?? am sej ljudje smo vendar sesalci in kolkr vem ma skoraj vsaka šjora tko dlake po hrbtu k je videt pa sploh se ne sekirajo sploh pa itak je povsod po telesu videt dlake in jih čutit če se dotaknemo...če bo šlo tako naprej se bomo mogle kr cele depilirat ?? jao!
  • 0

#20 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 08 May 2005 - 03:47 PM

verjetno bi tebe tud dlake motile, če bi mela črne po prsih, po riti, po trebuhu in hrbtu. vsi imamo puhek po telesu(bele, čisto kratke dlakce, ki so zelo mehke), nekateri pa imajo na določenih predelih zelo črne in jih to pač moti. tko da se zaradi tega tam tudi depilirajo.verjemi, da bi se ti tud.
  • 0
lp, Martina




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users