Jump to content


Photo

celulit


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#1 tanja123

tanja123

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:Koper

Posted 03 March 2005 - 04:43 PM

mene zanima ce pozna kdo kiro najbol ucinkovito kremo ali bilo kaj proti celulitu.. lahko je tudi draga fulll , bilo kaj, med najbol priznane
  • 0
we must remamber that tomorw comes after the dark,so you will allways be in my heart

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 03 March 2005 - 05:08 PM

Nekaj o tem se je govorilo že tuki...klik Glede kremic pa pravijo da najbolj "učinkuje"Afroditin gel s cimetom in algami,ki ga moraš kombinirati tudi s pravilno telovadbo :blob3:
  • 0
user posted image

#3 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 02 April 2005 - 10:25 AM

Punce, bliža se čas, ko bomo odvrgle oblačila biggrin.gif ..mene pa je groza, ker sem opazila celulit cry.gif cry.gif cry.gif . Pa nikoli!!!!ga nisem imela..zdaj pred nekaj dnevi pa sem ga opazla. Full me je groza. Ena gospa (h kateri hodim kofetkat in mal klepetat), mi je za velikonočni obisk prinesla od Dove (tuš gel in lotion- oboje z algami, in priložena še rokavica)- kot da bi vedela oops.gif oops.gif da rabim...in si zdaj full z rokavico vsak večer masiram in umivam...pa laufat moram začet in neke vaje delat...

Nikoli se nisem s tem obremenjevala..zdaj pa groza. Ja, pa pit moram več- se mi zdi,da sem čist dehidrirana, a kaj, ko nisem žejna (niti vode, niti sokov ne pijem velik),..ampak zdaj se bom skulirala in pila vodo.

Mislim,da sem celulit dobla, ker imam full neurejeno prehrano. Do 16.ure ne jem nič. Dobesedno.Redko jabolko, kak orešček...pijemo pa v službi full kave in čaje...groza!!!!

Sem se odločla, da zjutraj zajtrk- nujno,bom se pač prisilila in prej vstala. In ker moje telo ve,da ne dobi nič za jest, ...si takrat, ko jem dela zaloge v maščobah. Mam prav? cry.gif cry.gif

Kaj proti celulitu???
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2005 - 10:37 AM

Ma jst sem se nehala sekirat ... skoraj čisto vsaka ženska ima celulit, to je čisto normalen in naraven pojav in moram vam povedat, da sem ravno zadnjič v eni reviji prebrala, da vsi strokovnjaki in celo izdelovalci proticelulitnih krem pravijo, da je bitka s celulitom že vnaprej izgubljena.

Tako pač je, live with it. Jaz sem si nameravala kupiti Vichy kremo proti celulitu ampak ... enostavno ne ljubi se mi, itak nič ne pomaga nevem kako, sploh pa ne dolgoročno.

Edino kar je, je telovadba ... ta pa naj bi (spet samo do neke mere) pomagala ... ampak vam povem, da ne dela čudežev, meni vsakodnevni fitnes (že pet mesecev) ni prinesev ravno nevem kako super rezultatov.

Celulit pač je eno od prekletstev, s katerimi moramo ženske živet ... fu** it!
  • 0

#5 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 02 April 2005 - 12:29 PM

še bolj kot gel s cimetom je učinkovit novi Afroditin gel s cekropijo. al pa od avona.
  • 0

#6 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 02 April 2005 - 12:32 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ma jst sem se nehala sekirat ... skoraj čisto vsaka ženska ima celulit, to je čisto normalen in naraven pojav in moram vam povedat, da sem ravno zadnjič v eni reviji prebrala, da vsi strokovnjaki in celo izdelovalci proticelulitnih krem pravijo, da je bitka s celulitom že vnaprej izgubljena.

Tako pač je, live with it. Jaz sem si nameravala kupiti Vichy kremo proti celulitu ampak ... enostavno ne ljubi se mi, itak nič ne pomaga nevem kako, sploh pa ne dolgoročno.

Edino kar je, je telovadba ... ta pa naj bi (spet samo do neke mere) pomagala ... ampak vam povem, da ne dela čudežev, meni vsakodnevni fitnes (že pet mesecev) ni prinesev ravno nevem kako super rezultatov.

Celulit pač je eno od prekletstev, s katerimi moramo ženske živet ... fu** it!


Se strinjam zelo lepo si napisala!!!!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 April 2005 - 01:55 PM

Meni ne pomaga nič. V zadnjem letu sem dobila ogromno celulita. In ne samo na zadnjici, ampak po celih nogah. Še po mečih. In izgleda grozovito grozno. Pa ne morem nič. Samo telovadba pomaga. Sicer sem pa tako cel dan na nogah in se sklanjam... delam počepe. Mislim, da je dovolj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2005 - 04:40 PM

Bravo Dilema, strinjam se s tabo.
:wav:
  • 0

#9 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 02 April 2005 - 06:58 PM

QUOTE(sunflower)
še bolj kot gel s cimetom je učinkovit novi Afroditin gel s cekropijo. al pa od avona.


To isto mi je rekla tudi moja prijateljica. Sicer se pa na kreme sama ne zanašam. Škodit pa tak in tak ne more, če se kljub temu mažem.
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#10 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 03 April 2005 - 01:04 PM

kolk pa stane afroditin gel s cekropijo ali krema od avona?
  • 0

#11 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 03 April 2005 - 01:16 PM

A je katera ze probala od Vischy-ja?
Jaz lepo pridno telovadim in uporabljam od Dove pa mislm,da se cist nic ne pozna.
  • 0

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 01:17 PM

QUOTE(callista)
kolk pa stane afroditin gel s cekropijo ali krema od avona?


afroditin gel stane zdaj na akciji v intersparu 1.200, drugače je nekaj čez 2000 sit. sama ga uporabljam in učinkuje, seveda brez telovadbe ne gre wink.gif
  • 0

#13 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 03 April 2005 - 02:23 PM

super pupa, hvala. Ga bom pa šla kupt, pa bomo vidl kaj bo. Telovadm pa itak skor vsak dan. laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#14 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 02:51 PM

aja... pa te kreme za celulit pomagajo le pri začetnem stadiju celulita.. ko je že hudo ga ne spravi ven nobena telovadba, krema ali sprememba hrane.. ermm.gif
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 04:38 PM

QUOTE(pika)
A je katera ze probala od Vischy-ja?
Jaz lepo pridno telovadim in uporabljam od Dove pa mislm,da se cist nic ne pozna.

Misliš na Liposyne od Vichy-ja? Ja, jaz sem ga enkrat imela... dobila sem samo še bolj gladko kožo, nič drugega... Utopično je pričakovati neke drastične preobrate s pomočjo nekih žaub.
Sicer imam celulita zanemarljivo malo in se zaradi tega sploh nič ne sekiram. Fant je rekel, da ga je čist malo celo lahko seksi. oops.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 05:16 PM

Jaz mam Vichy. Pa mam občutek, da imam še več celulita. Ne pomaga prav nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 April 2005 - 05:59 PM

Crio gel od Collistarja je tudi kul. Samo vsako kremo je treba podkrepiti še z hrano in telovadbo.

LP J
  • 0

#18 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 03 April 2005 - 06:23 PM

Soncika,a ti tud telovads kej al se sam 2x dnevno mazes s to kremo?
Jaz namrec tud telovadm...
Reklama je bila zelo udarna in zato sem bila mnenja da bo kaj pomagalo,vendar ce ne,potem mi je brezveze,da kupm to.
  • 0

#19 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 April 2005 - 06:30 PM

Samo mazanje s kremami ne bo pomagalo... Bo treba tudi potelovadit... se pravilno hraniti... skratka - NAPOR!!!

LP J
  • 0

#20 andrejqa

andrejqa

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 05 April 2005 - 08:35 AM

zelo pomaga, če se spije zadost vode (torej najmanj 2 litra). sprobano.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users