Jump to content


Photo

Vaš stil oblačenja


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 05:14 PM

Hey!

Zanima me vaš stil oblačenja, kako se oblačite..

Sama sem večino časa v kavbojkah, allstarkah ali kakšnih drugih supergah na vrhu pa imam kakšno malce bolj zanimivo majčko.
Za zvečer, ko grem ven s prijatelji pa se že bolj zrihtam. Odvisno od zabave. npr. kaj bolj elegantnega, vpadljivega, žurerskega...

kaj pa ve??
  • 0

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 July 2005 - 05:24 PM

QUOTE(vrana)

Sama sem večino časa v kavbojkah, allstarkah ali kakšnih drugih supergah na vrhu pa imam kakšno malce bolj zanimivo majčko.
Za zvečer, ko grem ven s prijatelji pa se že bolj zrihtam. Odvisno od zabave. npr. kaj bolj elegantnega, vpadljivega, žurerskega...

ubistvu dost podobn... smile.gif kavbojke oprijete al pa kšne begi črne al pa vojaško zelene hlače športne,pa supergice(sam ne allstarke al pa aidas)pač pa miss isxty al pa kej podobnga,pa zlo mam rada črno barvo,zadnje čase mam clo mičkn bl pisano omaro smile.gif (glih dans sm si kupla 2 fulll hudi majci v guddi tongue.gif )no,pa pač majce gor shirte pač...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 July 2005 - 05:33 PM

Bolj ležerne sorte - eleganca mi ne rata, kljub temu, da se trudim. smile.gif
Ponavadi kavbojke in kakšna luštna majčka, hlače nosim zelo redko (no, za poleti imam nekaj lepih, tankih in lanenih).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 July 2005 - 05:48 PM

Jaz kar priznam, da sem rada večino cajta bolj kot ne izzivalno oblečena, nikakor pa ne pretirano in neokusno... ampak prefinjeno.
Ful rada nosim minike + škornje + kakšna majčka s kakšnim zanimivim detajlom ali pa kaj... kakšen mašnc, dekolte, odprt hrbet...
Nosim tudi oprijete kavbojke in ostale hlače (navadne črne pač, kakšne vojaške se bi tudi našle)... obvezno morajo imet nizek pas, pa v riti oprijete... potem so pa lahko bolj na široko. Ampak da so čimbolj enostavne.
Zdaj poleti sem tudi v minikah in kratkih oblekcah.
Pozimi pa nosim moj fejvorit usnjen črn dolg oprijet plašč.

Moja omiljena barva je absolutno črna, ki jo rada kombiniram z belo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 July 2005 - 06:53 PM

karkoli, samo, da se počutim udobno. zlo rada mam naravne materiale pri oblačilih: lan, svila, bombaž, platno, volna, ipd .... večinoma sem v hlačah: poleti široke lanene, pozimi kavbojke, mam tut par parov volnenih hlač na črto, če morm bit bolj fensi oblečena. pozimi mam rada volnene pulije in šale (ker mi je full všeč pokrit vrat, ko je topleje, pa kakšne čimbolj navadne (ne načičkane, brez vzorcev ali prehudih barv) bombažne majčke ali kakšen top. krilca in oblekce več al manj poleti nosim, ker ne maram najlonk. ne maram pa kratkih hlač in sem, če priložnost dopušča, kar v kakih boksarcah od brata ali v kratki pižamci (ko sem doma ali ko počitnikujem), za ven pa kakšno lahko kratko oblekco ali krilce. pri hlačah mam rada, da mi mehko padejo na boke in da so mal daljše, da se mi ne vidi glih 3/4 štumfov ven. večinoma mam oblačila v modri, črni ali beli barvi (samo hlač nimam belih, ker mi to ni apetitlih), kombinirano s kakšno rdečo, pastelno roza, olivno zeleno, nogavičke mam pa bombaže, črtaste, čimbolj pisane.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 *Ch3B3ŁcA*

*Ch3B3ŁcA*

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts
  • Location:*m3d ZaFŁ3sHłrAnłm Zw3zDłcAm*

Posted 11 July 2005 - 10:24 PM

em...ja...moj stil je fleserski. nosm kawbojke ali hlace-> ki majo ponavad spodaj všit blago, se najbols je ce je to pliš. ucasih cez hlace nawlecem kiklo--> kasna mocna barva-rumena, florestentno roza/zelena, potem pa obvezen netast pas pa plišasta torbica za okrog pasu. zgori pa ponawad kksna lustkana majcka v živi barvi (BARVE MORJO BIT NUJNO USKLAJENE), iz pliša, tut bombažna, pa kksna jopica od kitty al pa kej podobnga-ponavad roza.okrog vratu mam spice narejene iz fimo-mase in obvezno dudiko oops.gif pa tisto..kak se ze rece...piscalko(tako ko na tekmah nanjo piskajo, sam d je plasticna pa divje barve), na rokah vcasih ksne hude rokavice (pa ne take ko se zarad mraza nosjo biggrin.gif ) zapestnce...plasticni prstani.uhanow vecinoma ne nosim. pozimi mam pa gor se plisasto jakno-v roza in florestentno oranzni barvi. okrog vratu pa tak sal iz umetnega perja biggrin.gif na nogah obvezno buffalke, odvisno ali mam cist tise najvisje (roza) al mam tiste srednje visoke (črno-roza) ali pa tiste na varianto superg (bele z roza ogenckom, in crne z modrim ogenckom). so, that's my style biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
~ˇ^˘°*Ł3t tH3 T3cHn0 3Ł3cTr0nłC M3ŁoDy BŁoW YoUr ßrAłn§ łn To A §pAc3*°˘˛^ˇ~

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 July 2005 - 09:22 AM

*Ch3B3ŁcA* ti moraš bit pa s svojim stilom blazno neopazna. biggrin.gif wink.gif
  • 0

#8 *Ch3B3ŁcA*

*Ch3B3ŁcA*

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts
  • Location:*m3d ZaFŁ3sHłrAnłm Zw3zDłcAm*

Posted 12 July 2005 - 01:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
*Ch3B3ŁcA* ti moraš bit pa s svojim stilom blazno neopazna. biggrin.gif wink.gif


mnja no...gdo od nas pa ni biggrin.gif
  • 0
~ˇ^˘°*Ł3t tH3 T3cHn0 3Ł3cTr0nłC M3ŁoDy BŁoW YoUr ßrAłn§ łn To A §pAc3*°˘˛^ˇ~

#9 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 12 July 2005 - 01:54 PM

hm... js pa kokr kdaj...
doma sem obvezno v trenerki. za v službo čist obične stvari - črne hlače al pa kavbojke, pa čist obično majčko.
ko grem pa ven, pa bl fensi. takrat pade kšn minič, pa oprijete majčke z dekoltejem, pozim škornčki....
seveda pa nikol in nikamor brez petk.
razen doma. tam so prisotni natikači al pa superge.
  • 0

#10 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 12 July 2005 - 05:49 PM

Najbolj popularne so temne kavbojke, kakšna majčka (čist različne) če je hladno še kakšno jopco, pa čevlji, kateri so udobni pa tud mal moderni pol pa še sledi torbica, katerih imam malo morje in se ponavadi ujema al s čevlji ali z majčko oz. dodatki. to je tako za šolo, šoping...za zvečer pa se kaj bolj zrihtam, kak dekolte... Secer pa odvisno od priložnosti smile.gif
glevno vodilo je izi & Udobno & malo modno. (vau rima se)
Rada imam žive barve posebej poleti. letos imam veliko rumenega, turkiznega in rdečega. Pozimi pa predvsem črno -belo -rdeča -kavbojke kombinacija. Najboljša dodatka pa sta PARFUM & TORBICE.
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#11 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 July 2005 - 01:24 PM

Moj stil je čuden laugh.gif Najljubša barva: roza. 8) Pač od malih nog še vedno obožujem roza barvo. Moj stil je elegantno-nasjtniški(beri flešerski) stil laugh.gif Ja, nobenmu ni jasno kako...Težko opisat. Poleti recimo oprijete elegantne roza oblekice. Svetlo vijolična, roza ali bela krilca. Majčke odprte pri hrbtu, ali pa globok V izrez. Čipkaste, bleščeče, z vezenino...
  • 0

#12 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2005 - 03:23 PM

Jaz mam recimo temu športno eleganten stil. Kar se tiče hlač, sem zelo občutljiva in dolgo odlašam preden kupim kakšen par. Mini krila (debelejše blago) nosim predvem pozimi, ker mi je zelo všeč kombinacija barvnih debelejših nogavic + škornji s peto smile.gif Drugače pa je vse odvisno od počutja kako se oblečem. Sem pa zelo previdna pri kombinacijah barv in na to dam velik poudarek. Tako pri vsakem nakupu premislim kaj imam v omari, kaj bi se dalo skombinirat itd. No lani sem imela naval na rumeno in oranžno barvo tako, da sem morala kupit pač in hlače, krilo ter majče in na koncu še čevlje. Aja pa obožujem japanke in sandalčke!!! tongue.gif Moj najljubši modni dodatke pa so čevlji....(mi je mama prepovedala jih že kupovat, ker ne ve več kam jih na shranjuje). No, če bi mene zagledali na ulici ne bi ne vem kako izstopala wink.gif
  • 0

#13 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 16 July 2005 - 03:41 PM

kavbojke na tisoč in en način,.....
poleti pa kilkce in lanene hlače na riti ful oprijete in z nizkim pasom,spodaj pa široke

barve so pa rjava,bež,olivno zelena,rdeča,črna nikaor pa rozin kakšne te upadljive barve k so zdej moderne(mavrica)
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#14 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 16 July 2005 - 10:17 PM

Jaz pa imam najraje kavbojke ali pa hlače črnih in vojaških odtenkov. Sedaj poleti nosim majčke različnih barv, zelo pa so mi všeč kakšne črne majčke z dekolteji, saj edino tako do izraza pridejo ogrlice, ki jih nosim.
Težko je opisati..najbolje bi bilo, da bi nalimala kakšno fotko. laugh.gif
  • 0

#15 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 17 July 2005 - 11:22 AM

nič posebnega, se mi zdi.
kavbojke temnih barv in majice vseh varijant. najbolj nora sem pa na rdečo barvo - sploh ne maram kakšne rumene, roza, zelene itd., rdeča&črna sta pri meni zakon.
no, to poletje so pri meni popularne bele hlače

  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#16 mandy*

mandy*

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts
  • Location:nikjer

Posted 18 July 2005 - 11:42 AM

V službi sem po navadi lepo urejena...ko grem zvčer ven, se mogoče malo bolj, tako rekoč "izzivalno" oblečem, ko pa grem v šetnjo, v mesto ali kaj podobnega, pa kavbojke. Doma trenerka, itak biggrin.gif
  • 0
mandy*

#17 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 21 November 2006 - 04:32 PM

no...sj ze use v naslovu pise...kaksn je vs "stil", posebnost pri oblačenju...muska vpliva na oblike?... smile.gif se beremo...
  • 0
mačka figa.

#18 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15496 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2006 - 04:52 PM

Jst naravnost obožujem đins!!!! Najraj mam kake hude kavbojke, dobro majčko in obvezno kake dobre šuhe. Se mi zdi, da se lahk ne vem kak zrihtaš, pa če maš kake nikakve šuhe zram vse pokvari. Zlo rada mam kake usnjene špičake (najraj gležnarje) z mal petke, za ven pa kake salonarje z mal višjo petko! Itak so mi pa najbolj pomembni dodatki (čevlji, torbice, šali, rutke, PASOVI...), ker brez njih je vse skupaj bolj medlo!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 November 2006 - 05:00 PM


Jaz imam rada minimalizem (ne maram pasov, rutk, itd.), furam nek kao "svoj" stil - rada sem oblečena seksi, pa vseeno prefinjeno. Največ sem v črnem... obožujem kombinacijo kiklc in usnjenih škornjev + kakšne seksi dekoltirane majčke. Rada imam črno-belo kombinacijo. To je to v grobem. =)





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 November 2006 - 07:04 PM

Hm...lahko bi se opisala kot s/m princeska v črnem. Večino oblačil (oz. skoraj vse) imam v črni barvi. Obožujem usnje in čipke, pa tudi modni dodatki ne smejo manjkati (verižice z gotskimi križi, lobanjami, pentagrami, ovratnice, prstani, zapestnice, pasovi).
Največkrat nosim bulerje, all starke, včasih (če je priložnost prava) pa tud kake pete (ampak morjo bit visoooke).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users