Jump to content


Photo

Tablete Clinofug


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 ŁabeŁŁa

ŁabeŁŁa

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 07 September 2005 - 05:59 PM

Mene pa zanima, če je katera že imela tablete Clinofug proti mozoljem. Ce bi mi lahko katera povedala njene izkušnje (pomagajo, škodujejo,..?smile.gif ), ali če po slučaju morda kaj veste o njih. Bli bi mi v veliko pomočsmile.gif.

Lep sončkast dan še naprej 8)
  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 08 September 2005 - 09:46 AM

To so antibiotiki,jih jaz pravkar jemljem,pomagajo zelo!Približno po dveh ali treh tednih je že izboljšanje,odvisno seveda tudi od stanja..Vendar se lahko poslabša ob prenehanju jemanja..moraš jih vzet z obrokom približno ob istem času vsak dan z veliko tekočine!!Pazi da ne boš takrat ko vzameš jedla nobenih mlečnih izdelkov,tri ure pred in tri ure po ker potem niso tako učinkovite!
  • 0

#3 tinaa

tinaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 01 March 2006 - 03:59 PM

najprej zivjo vsem smile.gif forum prebiram že kar nekaj časa in mi je zelo všeč. našla sem že kar nekaj koristnih informacij. imam pa en velik problem s kožo. v zadnjem mesecu je popolnoma podivjala. začeli so se mi delati mozolji po celem obrazu sad.gif sedaj že drugi mesec jemljem tablete diane 35, pred nekaj dnevi pa sem začela jemati tudi tablete clinofug. stanje moje kože je iz dneva v dan slabše...izgleda kot da bi mi ti antibiotiki kožo še dodatno poslabšali. čisto sem že obupana, zato se obračam na vas v upanju da mi boste lahko pomagale tiste, ki ste že ali pa še vedno jemljete te tablete. zanima me ali je normalno da se koža na začetku jemanja tako poslabša? prav tako me zanima po kolikšnem času ste opazile izboljšanje kože? upam da mi boste pomagale s kakšno izkušnjo... že vnaprej se zahvaljujem in lp wink.gif
  • 0

#4 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 August 2006 - 09:00 PM

a se res na začetku koža poslabša??? blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#5

  • Guests

Posted 20 August 2006 - 09:10 PM

Nekaj mas tu napisano.. sicer je mene takrat bolj zanimalo v zvezi z malarijo kot proti aknam..
Je pa stvar mocna. Js je kr tk nebi jedla, sm jih tut proti malariji nehala jest, ko sm vidla da ni blazno nujno.. Saj ze ce pomislis da so tolk mocne, da v tebi ubijejo virus malarije, ce ga dobis, lahk malo pomislis kaj za vraga dajejo v talete proti aknam, ki jih jemljejo najstnice!?!


http://www.lepa-si.c...opic.php?t=4425
  • 0

#6 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 21 August 2006 - 04:36 PM

Pa jaz nevem kje vi pobitarate take čudne, itak da se ti ne poslabša, nevem kje so to slišala, pri enih prej prime kot pri drugih, samo ne drži učinek dolgo.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 August 2006 - 04:56 PM

Clinofug so zelo močne tablete. Sicer naj bi pomagale, ampak imajo toliko stranskih učinkov, da ne vem, če se vam jih splača jemati.
Si probala z Differinom?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 anastasia

anastasia

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 21 August 2006 - 06:21 PM

jst sem jemala te tablete mesec pa pol,zelo hitro se mi je koža sčistila že po 2 tednih.pomagale so mi,najbol v času jemanja potem pa se je spet poslabšalo...
  • 0

#9 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 21 August 2006 - 07:15 PM

QUOTE(anastasia)
jst sem jemala te tablete mesec pa pol,zelo hitro se mi je koža sčistila že po 2 tednih.pomagale so mi,najbol v času jemanja potem pa se je spet poslabšalo...

pol tukej ubistvu ni dolgotrajnega učinka??' ermm.gif ermm.gif

sonchika nisem še probala differina-ampak zdej mam tablete že doma tko da bom probala ko se začne šola biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#10 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 21 August 2006 - 07:52 PM

Sonchika, clinofug misliš? To so pa ja čist varne tablete jaz sem jih jemala miljonkrat pa niti enga samega stranskega učinka nisem mela, pa sem dokaj občutljivo bitje ermm.gif:
  • 0

#11

  • Guests

Posted 21 August 2006 - 07:59 PM

Mislim da je bolj problem v dolgorocnih posledicah.. Ne vem no.. poznala sm cloveka, ki je ful pogosto hodil v Afriko in skoz jemal antimalarike, nazadnje pa dobil od tega raka na ledvicah al jetrih in umrl.
Clinofug je pa isto antimalarik.
  • 0

#12 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 21 August 2006 - 09:11 PM

kaj pa pomeni antimalarik? proti malarji že, samo mm, jaz sem pa misla da je antibiotik, ne seveda se je boljše izogibat vsega če se le da ker ma vse neke učinke dolgoročno, jaz sem samo zato vprešala ker sem misla če je mogoče misla roaccutane ne clinofug-antibiotik kot antibiotik pač.
  • 0

#13 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 August 2006 - 10:55 AM

QUOTE(bluberry)
Sonchika, clinofug misliš? To so pa ja čist varne tablete jaz sem jih jemala miljonkrat pa niti enga samega stranskega učinka nisem mela, pa sem dokaj občutljivo bitje ermm.gif:

a nisi enkrat jemala pol je blo pa vredu??? sad.gif sad.gif sad.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#14 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83985 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2006 - 01:27 PM

QUOTE(kristy)
QUOTE(bluberry)
Sonchika, clinofug misliš? To so pa ja čist varne tablete jaz sem jih jemala miljonkrat pa niti enga samega stranskega učinka nisem mela, pa sem dokaj občutljivo bitje ermm.gif:

a nisi enkrat jemala pol je blo pa vredu??? sad.gif sad.gif sad.gif


blink.gif Tebi pa nič ni jasno. twisted.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#15 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 August 2006 - 02:15 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(kristy)
QUOTE(bluberry)
Sonchika, clinofug misliš? To so pa ja čist varne tablete jaz sem jih jemala miljonkrat pa niti enga samega stranskega učinka nisem mela, pa sem dokaj občutljivo bitje ermm.gif:

a nisi enkrat jemala pol je blo pa vredu??? sad.gif sad.gif sad.gif


blink.gif Tebi pa nič ni jasno. twisted.gif


nič biggrin.gif
(pa tko sem misnla da če se ti stanje ni uspelo zbolšat ko si jih prvič jemala!!!)
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#16 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 22 August 2006 - 03:38 PM

Kristy prvič sem jih jemala pa se je zelo izboljšalo sem misla da bo pa pol ok ko neham ampak seveda ni blo, ker se je spet poslabšalo, dermatologinja mi je rekla da enim pomagajo trajno-v primeru gnojnih mozoljev, če jih z rokami prenašaš inp. vendar v večini pa ne pomaga trajno ker so samo antibiotiki, kot npr za angino, pol sem šla do drugega dermatologa in je rekel da naj bi pomagalo če bom jemala kakšne pol leta-pa sem rekla ok bom poskusila tudi tokrat nimam kaj zgubit ker sem tablete dobro prenašala noben slabosti itd. pa sem jemala nekaj časa-stanje se je sicer izboljšalo ampak po končani kuri je bilo spet isto, potem čez eno leto mi je spet dermatolog predpisal te tablete skupaj z differinom in klimicinom ,ker prej sem uporabljala skinoren in po končani kuri isto tak da dam roko v ogenj da to ni trajno. Samo roaccutane lahko trajno ozdravijo akne vendar jih jaz ne bi nobenemu priporočala ker te pa so res hude.
  • 0

#17 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 22 August 2006 - 06:12 PM

ej ful ti hvala da si podrobno napisala!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#18

  • Guests

Posted 22 August 2006 - 07:16 PM

QUOTE(bluberry)
pol sem šla do drugega dermatologa in je rekel da naj bi pomagalo če bom jemala kakšne pol leta-pa sem rekla ok bom poskusila tudi tokrat nimam kaj zgubit ker sem tablete dobro prenašala noben slabosti itd.


Pol leta!?! Jih pa ja ne smes vec kot 12 tednov jest!! Preberi si malo recept.. Mater so meni zmerom bolj butasti zdravniki ej, pa zmerom manj zaupanja mam v njih.
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 August 2006 - 07:58 PM

Jaz teh tablet ne bi priporočala. Najprej bi začela z Differinom, šele potem, če se ne izboljša, bi posegla po tabletah.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 23 August 2006 - 09:59 AM

Ja se strinjam da so dohtarji včasih malo omejeni,no ne malo včasih kar fejst.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users