Jump to content


Photo

gostejše in temnejše obrvi


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 06 August 2005 - 05:22 PM

zelo rada bi imela gostejše in temnješe obrvi..pa ne wem če je kakšen postopek da bi si to lahko nardila sama doma..please help me cry.gif zelo mi boste pomagali iz nasveti wink.gif
  • 0

#2 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 06 August 2005 - 06:10 PM

sliši se nesramno, a kaj morem pomaga obrij si jih
  • 0

#3 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 06 August 2005 - 06:45 PM

hm..hvala vseeno sam bi čudno zgledal če bi se kr naenkrat pojavla pred usemi brez obrvmi smile.gif a drgač druzga načina res ni?razn tga de si jih morš obrit oops.gif
  • 0

#4 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 06 August 2005 - 06:50 PM

ostale načine res ne poznam ermm.gif saj se ponavadi želimo rešiti dlačic in ne jih pridobiti
  • 0

#5 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 06 August 2005 - 07:04 PM

ja to verjamem samo jst imam zelo redke in pa čist mal temne dlake cry.gif
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 August 2005 - 07:39 PM

Najbolje bo, da uporabiš svinčnik in si jih obarvaš. Tako bodo zgledale bolj goste, pa še barvo lahko izbereš.
  • 0

#7 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 06 August 2005 - 07:45 PM

svinčnik za obrvi sm že uporabila..vendar me potem vsak znanec upraša če sm si narisala obrvi..(pa vseeno hvala usem ki mi dajete nasvete) oops.gif
  • 0

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 August 2005 - 07:49 PM

Če si izbereš pravi svinčnik, ustrezno barvo in med svoje svetle obrvi "načrtkaš" obrvi bo to izgledalo kar precej naravno...

lpj
  • 0

#9 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 06 August 2005 - 11:27 PM

V eni reviji (Eva ali Cosmopolitan ali Elle) sem zasledila eno zadevico, ki zgleda kot maskara ampak je za obrvi. Nevem pa niti znamke. Po mojem ne more biti slabo oz. boljše kot svinčnik. Bom se pozanimala.
  • 0

#10 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 02:47 PM

tinca zelo ti bom hvaležna za to če se boš pozanimala smile.gif
  • 0

#11 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 02:51 PM

a mogoče kera pozna kakšen svinčnik za obrvi ki bi bil tut vodoodporen ka jest mam enga pa če grem u vodo se brž zbriše oops.gif
  • 0

#12 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 02:53 PM

pa usem hvala k mi dajete nasvete smile.gif smile.gif
  • 0

#13 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2005 - 03:28 PM

O, tweety. A ti povem mojo zgodbico.
Ko sm bla v 3 razredu osnovne šole so mi blazno šle na živce obrvi. In js genialc sm vzela škarje in si jih začela rezat! biggrin.gif Ko sm vidla kaj sm ustvarila sm se začela jokat. Mami se sploh nisem upala pokazat, ker me je bilo strah njenega odziva. Ko pa me je zagledala se je začela smejat blink.gif Zadevo sva uredile tako, da mi je naredila frfru.
In zdaj mam goste, temne obrvi!

No, zdej sm se mal oddaljila temi.
Res je problem, če si rišeš obrvi, ker skoraj vsak opazi, da niso naravne. Da pa bi si jih pobrila ermm.gif hm. Glede na moje izkušnje je uspešno, samo ne vem, če bi ti to glih priporočila. wink.gif
  • 0

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 07 August 2005 - 03:56 PM

kaj pa če bi si kupla barvo za trepalnice in bi si jih dopma pobarvala. tako počnemo tudi v salonu
  • 0
lp, Martina

#15 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 04:13 PM

hm...mogoče bi res probala tvojo rešitev ananas sam problem je to de si bla ti takrat u 3 razredu jest sm pa u 2 letniku..vsekakor bom pa poprobala to rešitev ker mi res grejo že naživce tako tenke pa čist mal goste pa mal temne obrvi rolleyes.gif em kok pa stane tisto z barvat trepalnice ka si kupiš v salonu?
  • 0

#16 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 07 August 2005 - 10:58 PM

Saj res, lahko bi si jiha kar pobarvala - ni tak strošek.
Za tisto maskaro, se bom morala bolj potrudit, namreč zgleda da sem vrgla stran vse stare številke zgoraj napisanih revij. Grem pa ta teden po nakupih in bom počekirala. Zanima tudi mene - jaz jih imam precej redke.
Če ti grejo na živce tanke obrvi, zakaj pa si jih toliko puliš blink.gif ? Ali imaš naravno tako tanke?
  • 0

#17 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 11:24 PM

se si jih sploh ne pulm tok..res pa je de imam že naravno take lol..prov zavidam kešnim puncam ka imajo goste obrvi..kako si pa sploh pobarvaš iz tisto farbe za trepalnice obrvi? smile.gif aja pa tinca hvala ka mi usja tok pomagaš biggrin.gif
  • 0

#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 07 August 2005 - 11:28 PM

No, jaz sem si jih ene dvakrat pobarvala, samo sem si jih v frizeskem salonu. Je prav barva za to - ni ista kot za lase, nanašala pa mi jo je z eno ploščato palčko.
  • 0

#19 tweety

tweety

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2005 - 11:47 PM

aja?hm..sam emne bi blu mal sram če bi šla kr tkole not pa rekla ej a mi lohk prosm pofarbate obrvi :)em na kok cajta ti pa gre tista farba stran? blink.gif
  • 0

#20 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 08 August 2005 - 02:10 AM

Te nima kaj bit sram, če ponujajo tudi to, zakaj naj ti ne bi samo obrvi pobarvali!? Sicer pa, ko greš k frizerju vprašaj če ti lahko pobarvajo še obrvi, saj je takoj narejeno - kar zameša barvo in ti jo nanese, največ 10 minut. Sploh pa če si pri njih tudi lase barvaš, ta čas ko čakaš da ti prime barva na laseh naj ti pobarvajo še obrvi.
Ali pa si kupi barvo in si jih doma sama pobarvaš, saj ni kaka umetnost biggrin.gif . Mogoče boš prvič malo popacana biggrin.gif

Ne spomnim se več koliko časa traja preden gre barva stran, mogoče dva meseca.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users