Jump to content


Photo

Make up Sanje Grohar


  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#1 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 21 December 2005 - 07:10 PM

Lep pozdrav vsem skupaj!
Morem rečt, da sem našla tale forum čisto po naključju in sem zelo pozitivno presenečena!

Pa, da grem kar k bistvu... Letošnja missica SAnja Grohar mi je ful simpatična in opažam, da im vedno isti make up... že dolgo iščem nekoga, ki bi mi opisal kako se da tako naličiti-kot je Sanja...men je namreč ful lepo. Pa mogoče še, če ima kdo kakšen info katera kozmtika je to... vedno ima temne veke in roza ustnice... pa ne najdem primernih ličil...ima katera kakšno idejo?*

Hvala

ČAW
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#2 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2005 - 07:15 PM

to mors met tako faco, da ti to sede smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 December 2005 - 07:38 PM

Mislim, da se ona liči v odtenkih roza barve. Roza blush, roza ustnice (prozoren glos) in pa temne oči.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2005 - 07:50 PM

Meni pa njene roza ustnice niso všeč, se mi zdi da bi ji veliko bolj pasale nežno rdečkaste in bleščeče.
  • 0

#5 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 21 December 2005 - 08:09 PM

No, js teme nisem odprla, da bi pisal o Sanji, zanima me le njen način ličenja... pa če so komu všeč njene ustnice al pa ne...
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#6 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 December 2005 - 08:23 PM

maš kako sliko, da preučimo njen make up biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 December 2005 - 08:32 PM

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#8 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 21 December 2005 - 08:43 PM

Torej Sanja ima temno polt, temne lase in temne oči, zato ji pašejo vse mogoče barvne kombinacije in bi jo bilo nesmiselno posnemat, če nisi tudi ti taka.
Ok, vseeno, ne vidim dobro vek, ampak se mi zdi, da ima veko potemnjeno s črno ali pa temno vijolično, nato se to zabriše navzgor, doda se rožnato, ki pod obrvjo prehaja v belo.Spodaj pod očmi je najprej temna barva(vijolična), ki je zabrisana z rožnato. V veznici je črna črta, ki je podaljšana tudi v notranje kotičke in verjetno je tudi nad trepalnicami. Črna maskara, rožnata lička, ustnice v barvi ciklame. Seveda je poleg vsega narejena tudi podlaga (puder) in senčenje glede na obliko obraza. Treba je upošteveti tudi to, da je to zelo zelo močan make-up, saj fotografija pobere kar nekaj intenzivnosti.

Evo, to je to 100 % !
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 December 2005 - 08:52 PM

.

Nima temne polti, ampak kakšen 1 teden jo preveč v solariju pustijo.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 December 2005 - 09:35 PM

men pa se zdi, da ima bolj temno polt. nekaj takega kot jaz twisted.gif
  • 0

#11 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2005 - 10:14 PM

Jenna ---> biggrin.gif Prou maš biggrin.gif

Mi je pa Sanja totalno antipatična, ker je čist umetna z njenim nosom vred. Punce so ti že povedale kakšn nej bi biu ta njen MU rolleyes.gif


Se opravičujem za OT, samo kako za bemu boga je člahko ta ženska komu simpatična? ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 December 2005 - 10:36 PM

.

Sanja Grohar je sama enkrat rekla, da je obsedena s solarijem. Torej to je odraz njene že komične porjavelosti.
Sicer je pa meni njen mejkap obupen. V stilu tretjerazrednih kurb.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 22 December 2005 - 08:10 AM

ica-najlepša hvala za idejo. Jo bom upoštevala in uporabila. Vem, da za takšen make up moraš imet temne lase in temno polt-vse to namreč imam, zato sem tudi vprašala biggrin.gif

Vsem drugim pa: vidim, da se vas še kr drži ženska ljubosumnost...dejte se sprijaznit in odraste že enkrat!
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#14 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 22 December 2005 - 10:49 AM

Glede na to, da je solarij strup za kožo ne bo dolgo lepa, tudi mladim puncam se kmalu pojavijo gubice zaradi solarija. Pa povsod opozorila...potem se pa ve koliko ima v glavi.

Anin, jaz ji nimam za kaj biti fouš, sem večja od nje-ona bi morala biti meni. 8) 8) Kar se pa obraza tiče....okusi so različni, meni ni nič posebnega.
  • 0

#15 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 11:19 AM

Kakšna ljubosumnost blink.gif Zakaj bi bil kdo fovš temu čevapčiču? biggrin.gif blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#16 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 22 December 2005 - 11:22 AM

TASH, zato ker so nekatere ženske brez razloga ljubosumne na druge, četudi te niso ravno najlepše/popolne...to je ženska tekmovalnost twisted.gif

sanja grohar in njen MU nista ravno grozna, če se je uspela uvrstit v finale, zmagat in iti na Kitajsko. Mislim da je to dejstvo.
Objektivno gledano je sanja luštna punca, definitivno preveč zagorela, ne bom pa zato rekla, da je grozna in obupna, kot to počnete nekatere. Ker to ni.

Je pač miss slovenije smile.gif
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 December 2005 - 12:37 PM

Jao, ženske. smile.gif Že zato, ker je miss, mora biti lepa. Se vam ne zdi? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Anin

Anin

    sramežljivec

  • Člani
  • 58 posts

Posted 22 December 2005 - 12:50 PM

Ne ti men, da si višja od nje...še do kolen ji ne sežeš... laugh.gif
  • 0
Nikar ne spusti, lepo mi je... IPB Image

#19 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 01:41 PM

QUOTE(Anin)
Ne ti men, da si višja od nje...še do kolen ji ne sežeš... laugh.gif



Na koga zdej to leti rolleyes.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 01:58 PM

Meni je tudi Groharca zgrešena, pa drugače rada pohvalim človeka, če mi je všeč ... ona mi pač ni. Deluje mi izumetničena in konec ... pa tudi maže se grdo za moj okus.

Mi je potem od temnih dosti bolj všeč Nina Osenar, miss Hawaiian Tropic.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users