Jump to content


Photo

IFALLIBLE PUDER LOREAL


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 katjuša

katjuša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 01 February 2006 - 10:07 PM

Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon-12, Propylene Glycol, Cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, Polymethylsilsesqoioxane, Etylhexyl methohycinnamate, C9-15 Fluoroalcohol phosphates, Phenoxxyethanol, Magnesium sulfate, Diphenyl dimethicone, Polyglyceril-3 diistostearate, Acrylates Copolymer, Acetylated Glycol stearate, PEG/PPG-18/18 dimethicone, parfum/fragnance, Methylparaben, Magnesium gluconate, Hydroxypropyl guar tristearin, Butylparaben, Magnesium ascorbyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, Linaool, Citronellol.
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2006 - 07:58 AM

Puder je nekomedogen, nemasten, brez UV zaščite. Ok tudi za mastno kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2006 - 08:32 AM

IPB Image

To je ta puder, a ne? Saj tudi če nima uv zaščite, pa daš spodaj SD? a lahko kožo tudi kaj izsuši?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2006 - 09:56 AM

Danes sem probala en tester in se mi zdi dovolj prekriven (nekje srednje), lepo se maže, samo odtenek je bil čisto mimo. Dobila sem odtenek neki Golden, samo je tako rumen, da je za kitajce.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2006 - 10:14 AM

Ja baje, da so samo 4je odtenki... ermm.gif to je pa bolj malo za zbirat
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#6 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 02 February 2006 - 10:24 AM

kaj zdej ma UV zaščito al ne?!?

http://www.lepa-si.c...2731&highlight=
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2006 - 10:38 AM

nima.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 12:56 PM

a pa se ta puder že dubi pri nas?
  • 0

#9 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 02 February 2006 - 01:34 PM

v muellerju ga ze imajo
  • 0

#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2006 - 02:12 PM

moj bo, moj bo ... IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 02:37 PM

URŠKA si dobila moj ZS?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2006 - 02:40 PM

ja, šele zdele. a si ga mogla večkrat poslat? hvala
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 02:42 PM

Ne, ni blo treba večkrat poslat, ampak sem se raj prepričala, če si ga dobila al ne. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 06:38 PM

Sam na pudru pa piše da ma SPF 15 ??
  • 0

#15 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 02 February 2006 - 06:47 PM

V linku, kjer je bil že prej ocenjen je na začetku: Active ingredients, ki jih tu ni, in tam je tudi zaščita napisana.


Active Ingredients: Octinoxate 1%, Titanium Dioxide 1.9%

Inactive Ingredients: Water, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Glycerin, Nylon 12, Propylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Polyglyceryl - 3 Diisostearate, Acrylatescopolymer, Acetylated Glycol Stearate, PEG/PPG - 18/18 Dimethicone, Methylparaben, Magnesium Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Tristearin, Butylparaben, Magnesium Ascorbyl Phosphate, May Contain: Iron Oxides, Titanium Dioxide, FIL B10904/1
  • 0

#16 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 02 February 2006 - 07:08 PM

tale puder bo pa moj zagotovo ;) kaksna je pa cena?
tako dolgo ze mencam glede tekocih pudrov...sprobala sem ze vse drazje znamke, zdaj pa cedalje bolj ugotavljam da ima tudi loreal in maybelline super zadevice, tako da bom kar presaltala na cenejse in bo za druge stvari vec tolarckov ostalo ;)
  • 0

#17 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 February 2006 - 07:36 PM

Kateri so roza odtenki pri temu pudru?
  • 0

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2006 - 08:26 PM

Saj so samo trije odtenki. Srednji je rumen, najbolj svetel je rozast, najbolj temnega pa nisem probala in ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 02 February 2006 - 08:40 PM

a niso stirje odtenki? samo se ne spomnim imen (vanilla, golden beige, honey...)
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 February 2006 - 08:42 PM

Jaz sem videla samo 3. IPB Image Ne vem. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users