Jump to content


Photo

TIGI Catwalk, Oatmeal & Honey Shampoo & Conditioner


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 09:51 PM

Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Shampoo

Disodium Oleamido PEG-2 Sulfosuccinate, Ammonium Laureth Sulfate, Cucumis Sativus Fruit Extract (Cucumber), Actinidia Chinensis Fruit Extract (Kiwi), Coriandrum Sativum Extract (Coriander), Jasminum Officinale Extract (Jasmine) and Neroli, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (Coconut Oil) and Gardenia Tahitensis Flower (Gardenia), Santalum Album Oil (Sandalwood), Pogostemon Cablin Oil (Patchouli Oil), Juniperus Communis (Juniper), Cananga Odorata (Ylang Ylang), Aleurites Moluccana Seed Oil and Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut Oil), Polyquaternium-11, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Panthenol (Vitamin B-5), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Sodium Hydroxymethylglycinate, Citric Acid, Fragrance (Perfum)

Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Conditioner

Water (Aqua), Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado Fruit Extract), Wheat Amino Acids, Quaternium-79 Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Oat Beta Glucan, Panthenol (Vitamin B5), Tocopherol, Buxus Chinensis (Jojoba Seed Extract), Stearalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Cetrimonium Bromide, Fragrance (Perfum), Mel l Santalum Album (Sandalwood Oil), Pogostemon Cablin (Patchouli Oil), Juniperus Communis, Cananga Odorata (Ylang Ylang)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2006 - 10:13 PM

A ti nisem to že ocenila?

Šampon je fenomenalen. Kljub Ammonium Laureth Sulfate je vreden denarja, super je, mislim, da še posebej za suhe lase, ker vsebuje veliko olj. Vreden vsakega tolarja, ker je zelo naraven.

Tudi o balzamu same pohvale. Odličen, s proteini, avokadom, vitamini, jojobo... Noro.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 January 2006 - 10:15 PM

QUOTE(sonchika)
A ti nisem to že ocenila?

.

ja,ampak dilema bo pač nardila en cel lep pregled in vse napopala še 1krat biggrin.gif
še dumb blond lahko napopaš!!! smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 10:15 PM

QUOTE(rea)

ja,ampak dielam bo pač nardia en cel lep pregled in vse napopala še 1krat biggrin.gif  


Res je, se trudim po najboljših močeh! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 10:16 PM

Dilema je čist not padla. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 January 2006 - 10:16 PM

No, pol pa nalimaj še moje ocene od prej, da se ne bom tako matrala. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 08:42 PM

A ta conditioner je primeren za vse vrste las, al je za suhe, kot šampon?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2006 - 11:35 AM

Oboje naj bi bilo za suhe, poškodovane in kemično obdelane lase, kar pa ne pomeni nič druga kot to, da sta šampon in balzam nadpovprečno kvalitetna ... pomoje ju lahko uporablja vsakdo, le tisti z res mastnimi lasmi ne ... ker vsebujeta veliko olj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 10:27 PM

Torej ni zame, k se mi lasje zmastijo že v 2 dneh sad.gif
Sem mislila, da bi conditioner mogoče bil primeren tudi za mastne, k se ga itak ne nanese na lasišče.

Dilema, kaj ti priporočaš, je bolje nabavt Fructisovo masko al npr tisti Self Absorbed, multiviti od Tigija? Bi rada nekaj kao za poškodovane lase, čeprav nimam lih kriza poškodovanih, ter da je primerno tudi za mastne?

Aja, pa še to...Avonova maska za lase z olivnim oljem, za kakšne lase je sploh namenjena?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2006 - 10:44 PM

Marmelada ... vse to kar si naštela so v redu stvari in vse so namenjene suhim in poškodovanim lasem. Po sestavinah je še vedno daleč najboljši regenerator Oatmeal & Honey, ki je res fuuul naraven, ampak vsebuje na tone naravnih olj in je zato masten, ampak glede na to, da se ga ne daje na lasišče, lahko vzameš tudi tega. Multiviti oziroma Self Absorbed je tudi v redu, sicer ni v rangu Oatmeal & Honey ampak je še vedno nadpovprečen in tudi veliko manj masten.

Tudi Fructis maska je super, ampak je cela sintetična in se mi zdijo Tigi regeneratorji boljši, sploh pa O&H ki je pa itak razred zase in mu jaz še nisem našla konkurence.

Avonova Planet Spa olivna maska je pa tudi špica, zelo zelo fajn maska je, no. Hranilna, vlažilna, polna olivnega olja ... fajn zadeva, ampak tudi ne med najcenejšimi ... mislim, da je polna cena 3300 sit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 January 2006 - 10:53 PM

škoda,da je nisi nabavla takrat,ko je bla v akciji!tud men je žal
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#12 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 11:53 PM

Ma ja, te Avonove mi je mal škoda kupit. Niti nisem včlanjena ne nič in se mi ne ljubi nakupovat prek nekih posrednikov pa še poštnina zraven...potem pride res ena mastna cena na koncu ven.

Ti Tigijevi regeneratorji pa tudi niso poceni in se mal bojim tvegat in da mi potem zamasti lase. Mogoče bi bil res Multiviti v redu, pa še recimo, da ni tolk drag, mal več, kot če bi kako masko kupla.

A je videt kako razliko, če uporabljaš ta Multiviti, je kak učinek sploh?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 January 2006 - 11:50 AM

Js ti lahko po pravici povem, da imam lepše lase odkar uporabljam Tigi zadeve in vsekakor mislim pri njih tudi ostat ker težko verjamem, da bom našla kaj, kar mi bo še bolj ustrezalo. Prej sem mela vedno take lase, da so bili že naslednji dan po pranju čist slamnati, ker sem mela ful suhe. Zdej mam pa skos ful mehke, pa si lase perem na ene 4 dni ... res so ful svilnati in bleščeči pa uporabljam tele Oatmeal & Honey zadeve šele mal več kot 20 dni.

Sicer skos hvalim te Oatmeal & Honey stvari, ampak tudi Miltiviti oziroma Self Absorbed ni slabo. Sploh tebi bo fino, ker zihr ne mučiš svojih las tako kot jst, ki si jih res kr naprej s peroksidom polivam. biggrin.gif Ne vem no ... jaz bi na tvojem mestu poskusla s Self Absorbed ... šampon je naravnost fenomenalen, pa tudi regenerator je super ... vsak pa stane 2000 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 January 2006 - 11:52 AM

QUOTE(rea)
škoda,da je nisi nabavla takrat,ko je bla v akciji!tud men je žal


Sej sem nabavla ko je blo v akciji ... enkrat sm vzena dve in je bla vsaka 1400 tolarjev, drugič sm vzela pa eno in še eno stvar iz iste kolekcije, pa sem tudi zanjo plačala 1400 tolarjev ... tko da sm že tri porabla, no ene mam še približno pol doma. Pa tud sestra jo uporablja in gre dokaj hitro ... čeprav zdej mi že en čas leži v omari ker sm čist obsedena s Tigi zadevami, ampak jo bom spet počas ven privlekla ker je super.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 01:10 PM

Ne mučim svojih las ne smile.gif Jih ne farbam več, ne sušim s fenom, ne likam, k imam itak čisto ravne. Na ravnih pa je še bolj opazit, če so kej poškodovane. Sem razmišljala nabavit namesto maske ta multiviti, pa kake silikonske kapljice proti cepljenju in za na koncu mogoče še Gliss Kurov sprej s svilo. Al pa ima mogoče Tigi kako zadevo, k bi bla obenem regenerator in proti cepljenju? smile.gif Al se mi bolj splača kupit kar Self Absorbed regenerator? Ti Dilema si na tekočem s tem, kaj praviš? smile.gif Šampona od Tigija si pa ne nameravam kupit, k za šampon pa nisem pripravljena tolk denarja dat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 January 2006 - 01:59 PM

Ne vem ej ... kupi Fructis masko ali pa Tigi Self Absorbed regenerator, pa kakšne Klasove kapljice ali pa Gliss Kur fluid za konice, ki je meni še bolj všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 January 2006 - 08:24 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(rea)
škoda,da je nisi nabavla takrat,ko je bla v akciji!tud men je žal


Sej sem nabavla ko je blo v akciji ... enkrat sm vzena dve in je bla vsaka 1400 tolarjev, drugič sm vzela pa eno in še eno stvar iz iste kolekcije, pa sem tudi zanjo plačala 1400 tolarjev ... tko da sm že tri porabla, no ene mam še približno pol doma. Pa tud sestra jo uporablja in gre dokaj hitro ... čeprav zdej mi že en čas leži v omari ker sm čist obsedena s Tigi zadevami, ampak jo bom spet počas ven privlekla ker je super.

dilema,govorila sem marmeladi!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2006 - 11:28 PM

biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#19 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 11 January 2006 - 11:09 AM

Katera je to fructisova maska za suhe lase?Oil repair?Menda so tri..
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 11:48 AM

Ne, ni Oil Repair. Prav piše na maski, da je za suhe in poškodovane lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users