Jump to content


Photo

Lavera šampon pomarančno mleko za fine in tanke lase


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 September 2007 - 07:32 PM

Ingredients CTFA/INCI:

Water (Aqua), Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucoside, Glycerin, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Camelia Oleifera Leaf Extract*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Limonene**, Linalool*

*ingredients from certified organic agriculture

**natural essential oils

IPB Image
  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 September 2007 - 11:37 PM

Nežen,vendar ne pretirano vlažilen s citrusi,oz ekstraktom pomaranče,zelenim čajom,aloe-vera gelom,nekaj zelo malega proteinov.Fajn,primerno za nekoliko bolj mastne lase,ne pretirano suhe.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 September 2007 - 02:52 PM

Jaz bom kar sem dala še ostale ki me zanimajo

SHAMPOO - Apple Milk For Normal Hair and Frequent Use
Ingredients CTFA/INCI: Water (Aqua), Sodium Coco Sulphate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucoside, Glycerin, Pyrus Malnus (Apple) Fruit Extract*, Hippophae Rhamnoides Extract*, Avena Sativa (Oat) Straw Extract*, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distrearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**
IPB Image


SHAMPOO - Lemon Milk For Oily Hair and Frequent Use
Ingredients CTFA/INCI: Water (Aqua), Sodium Coco Sulphate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucoside, Glycerin, Citrus Limonium (Lemon) Fruit Extract*, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract*, Sucrose*, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water*, Arnica Montana Flower Extract*, Vitis Vinifera Fruit Extract*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distrearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Linalool**, Limonene**
IPB Image


SHAMPOO - Mango Milk For Coloured Hair
Ingredients CTFA/INCI: Water (Aqua), Sodium Coco Sulphate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucoside, Glycerin, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Camelia Oleifera Leaf Extract*, Oryza Sativa (Rice) Extract*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Citric Acid, Tartaric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distrearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Linalool**
IPB Image


SHAMPOO - Cornflower Anti Dandruff Shampoo
Ingredients CTFA/INCI: Water (Aqua), Sodium Coco Sulphate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Coco Glucoside, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water*, Melia Azadirachta Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Water*, Ascophyllum Extract, Sapindus Trifolantus Fruit Extract*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropytrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Glycol Distrearate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Linalool**/ Limonene**, Citral**, Geraniol**
IPB Image


V osnovi so si najbrž vsi dokaj podobni, ane? A so boljši od Logoninih npr? Če ne druzga tej nimajo alkohola, ki jih večina, ali celo vsi, Logonini imajo. hmm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 September 2007 - 04:18 PM

Uh, fino, Sarah, da si tudi ostale nalepila. thumbup.gif Me ful zanima, kakšen je ta limonin. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 October 2007 - 07:18 AM

SHAMPOO - Apple Milk For Normal Hair and Frequent Use: nežno, s pantenolom in proteini. Kvalitetno.

SHAMPOO - Lemon Milk For Oily Hair and Frequent Use: enako kot zgoraj, s tem, da ta vsebuje cituse in mentol.

SHAMPOO - Mango Milk For Coloured Hair: hranilno, nežno in kvalitetno.

SHAMPOO - Cornflower Anti Dandruff Shampoo: spet kvalitetno kot vse prej. Vlažilen, z žejbljem, rožmarinom in še čim.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23636 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 October 2007 - 12:09 PM

Kateri šampon bi bil potem najprimernejši za tanke lase, nagnjene k izpadanju. Vendar se mi zmastijo v 3 dneh.

Hvala za odgovor!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 October 2007 - 12:11 PM

Vsi so kvalitetni, dišeči in nežni.

Morda bi lahko poskusila jabolčnega za normalne lase in pogosto uporabo, ima proteine in pantenol ter nekaj naravnih izvlečkov, je nežen in ne vsebuje olj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 October 2007 - 09:35 PM

Mene zanima, če Lavera šamponi res ne naredijo čisto nič slamnatih, nesijočih las, ker ne vsebujejo silikonov itd., kot npr. od Dr. Hauschke? hmm.gif Pa če so balzami že ocenjeni (jih iskalnik ne najde ermm.gif ).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2007 - 09:40 PM


Ne, slamnatih zagotovo ne naredijo, ne naredijo sicer svilnato mehkih, ampak zagotovo pa ne pustijo krepa na glavi.
Ocene za balzame/maske pa so tu:
klik1 , klik2 , klik3 , klik4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 October 2007 - 09:50 PM

Jina, meni je bil Hauschka šampon zanič, strašno slamnate, grobe lase mi je naredil, dobesedno kot žico, sem ga samo dvakrat poskusla in je takoj romal v druge roke. Lavera šamponi mi pa naredijo zelo mehke lase, nad pričakovanji, že skoraj v rangu silikonskih šamponov, lahko grem kamot s prsti skozi lase, tudi razčesati bi se jih dalo brez balzama. Pa take krepke naredi, res kvalitetne, sploh tisti z mlekom vrtnic, sumim, da tudi oni z mangovim mlekom. Vsekakor se splača probat, meni so to najboljši šamponi ever.

Od regeneratorjev naravne kozmetike pa bi ti ful, ful priporočala Sante Brilliant Care (imaš ocenjeno) in kaj od Logone (tudi ocenjeno). Po efektu se kosajo tudi z raznimi frizerskimi preparati.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2007 - 07:38 PM

Hvala obema! smile.gif Najbolj me mikata vrtnica in mango, mi tut najbolj dišita. Cena v Mercatorju je 8,6€, je kje kaj cenejši? ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 October 2007 - 10:50 AM

Pri nas v Celju v Biotopicu sta mango in vrtnica 6,95€ ostali pa so 5,95€.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 October 2007 - 10:59 AM

Lopovi. mad.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#14 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2008 - 10:48 PM

Ima katera izkušnje s tem šamponom z limoninim mlekom za mastne lase? Meni se lasje zmastijo že v 1 dnevu in pol:( Iščem šampon, ki bi mi kaj pomagal, pa ga do zdaj še nisem našla.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#15 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2008 - 11:12 AM



Probaj kakšnega od Logone, meni je recimo njihov Honey Beer fajn, ampak so lasje po njem res squeeky clean, ni nič negovalen.

Ali pa Alverde. smile.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#16 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22531 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2008 - 08:50 PM

Honey beer od Logone sem že imela. Sedaj pa imam od Alverde z marelico. Proti maščenju las mi nista pomagala. Verjetno sploh ni šampona, ki bi pri tem pomagal. sad.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#17 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83076 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2008 - 10:05 PM



Ja, verjetno res ne. sad.gif Kateri balzam pa uporabljaš, če ga?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 29 December 2008 - 11:37 PM

Ja, proti maščenju las nič ne pomaga, vsaj meni ne - pa sem probala že veliko šamponov proti mastnim lasem... Nekateri celo pravijo, da se pri mastnem lasišču najbolj obnese, če jih čimmanjkrat umivaš in s čimbolj nežnim, neagresivnim šamponom, da potem lasišče preneha izdelovati toliko maščobe in se "znormalizira". Sama te "klin s klinom" variante nisem uspela nikoli preizkusiti, ker enosatvno ne prenesem mastnih las, niti zavoljo preizkusa, niti če sem 1 teden med štirimi stenami - vedno si jih umivam vsak drugi dan. Zdaj sem se s tem že sprijaznila. In tudi ne gledam več za šampone proti mastnim lasem, temveč kupujem glede na sestavine - gledam, da je nežen, zaradi pogostega umivanja. Jebat ga, hormoni nam pač nagajajo... rolleyes.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#19 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2008 - 12:08 AM

Pipi, meni se zdi, da pri meni ta varianta deluje. Pač ko sem doma, kakšen dan več potrpim s čopom, če grem v javnost, pa si jih operem. Ampak jaz nimam prevelikih problemov s mastnimi lasmi to begin with.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#20 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 30 December 2008 - 03:06 PM

Ja, sej mogoče bi se splačalo probat, ampak meni se že naslednji dan po umivanju naredijo mastni, pramenasti lasje, brez volumna in tudi takoj se vidi, da so mastni. Pa ne prenašam tega občutka, ker me tudi lasišče začne srbeti in si nonstop neki čoham pol in sem čist živčna, dokler si končno ne grem spet prati las. Kaj češ... down.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users