Jump to content


Photo

Se najde krivec?


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2006 - 03:49 PM

.
No, sem si drznila odpret novo temo za moj problem. Zadeva je sledeča: imam načeloma že od pamtiveka bolj ali manj suho kožo. Nikoli nobenih opasnih nepravilnosti in anomalij..... nobenih mozoljev, piščajev, ogrcev. V zadnjem času pa se kar množijo..... skos mam nekaj..... po ličkah, čelu, bradi. In me zanima, če morda katera večja "strokovnjakinja", kot sem jaz, najde v spodnjih izdelkih, katere uporabljam v zadnjem času za obraz, kakšne sestavine, ki bi utegnile biti vzrok temu.
Danke. IPB Image


L'Occitane - Honey Foaming Jelly for Body and HairWATER, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, TEA-LAURYL SULFATE, LAURETH-2, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, FRAGRANCE, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM CHLORIDE, TRIETHANOLAMINE, PEG/PPG-14/4 DIMETHICONE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PROPOLIS EXTRACT, HONEY EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, METHYLPARABEN, ROYAL JELLY, CARAMEL, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE


L'Occitane - Daily Face Cream with SPF 15
WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, OCTINOXATE, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE, CYCLOMETHICONE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, DIPHENYL DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, OXYBENZONE, FRAGRANCE, CARBOMER, STEARIC ACID, TOCOPHEROL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ISOBUTYLPARABEN, PROPYLPARABEN, LIMONENE, GERANIOL, CITRONELLOL, EUGENOL


Lush - Mirror Mirror
Meadowsweet Infusion (Spiraea ulmaria), Fresh Rose Infusion (Rosa centifolia), Cold Pressed Almond Oil (Prunus dulcis), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Cold Pressed Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Stearic Acid, Glycerine, Cold Pressed Evening Primrose Oil (Oenothera biennis), Cold Pressed Avocado Oil (Persea gratissima), Orange Blossom Honey (Mel), Triethanolamine, Rose Absolute (Rosa centifolia), Jasmine Absolute (Jasminum officinale), Sandalwood Oil (Santalum album), Tiger Lily Petals (Lilium candidum), Beeswax (Cera alba), Cetearyl Alcohol, Perfume, Methylparaben, Propylparaben


Neutrogena - Visibly Clear
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, C12-15 Alkyl benzoate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Salicylic Acid, Aloe Barbadensis, Chamomilla Recutita, Menthyl Lactate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethicone, PEG-100 Stearate, Sodium Isostearoyl Lactylate, Propylene Glycol Isostearate, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Carbomer, Acrylates/ A10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum


Garnier - Total Comfort
Aqua, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate, Elaeis Guineensis/Palm Oil, Mel/Honey, Methyl Glucose Sesquistearate, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Olea Europaea/Olive Fruit Oil, Coriandrum Sativum/Coriander Fruit Oil, tocopheryl Acetate, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, CI 16035/Red 40, CI 47005/Yellow 10, Parfum/Fragrance


Clinique - Dramatically Different Moisturizing Gel
water (aqua purificata), dimethicone, isododecane, butylene glycol, gis-peg 18, methyl ether dimethyl silane, glycerin, laminaria sacharina extract, lactobacilus ferment, polygonum cuspidatum root extract, cucumis salvus (cucumber) fruit extract, hordeum vlulgare (barley) extract, helianthus annus (sunflower) seedcake, caffeine, threhalose, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, chamomilla recutita, polisylicone 11, silica, propylene glycol dicaprate, oleth - 10, laureth - 23, laureth - 4, ammonium acryloydimethyltaurate, carbomer, thromethamine, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29190 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 04:17 PM

o izdelkih sicer ne vem toliko, da bi ti znala svetovat, ampak mi zdrava pamet biggrin.gif pravi, da mogoče niso v celoti krivi le izdelki, ki jih uporabljaš za obraz. a si kaj (drastično?) spremenila prehranjevalne navade ali kaj podobnega?

o morebitnem kozmetičnem krivcu pa ti bo verjetno najbolje svetovala sonchika.

p.s.: a nisi rekla, da maš tut skinny dip za umivanje obraza? morda to, ker ma full putrov in tega notri?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2006 - 04:22 PM

.
Sem že pomislila, da bi lahko bla prehrana kriva, pa ne bi rekla - mislim, prehranjujem se čist isto, kot skos.... nič nisem spreminjala.
S Skinny Dipom sem se zgolj parkrat umila po obrazu, pa še to po tem, ko so se mi začele pojavljat te nadležnosti nadležne. Pizda ej, zadnjič sem kr mela brado v eno stran dol potegnjeno od neke anomalije (pa ne vem, kaj je pravzaprav sploh blo to, ker ni bil mozolj, se ni dalo nič stisnit..... morda podkožen..... k je bla samo taka bunka rdeča otekla, groza no) ..... fant mi je že nadel vzdevek pelikančica. IPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29190 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2006 - 04:27 PM

to sicer ne spada v to temo, ampak morda si postala na kakšno reč alergična, ne nujno v kozmetičnih proizvodih? kolikor meni znano, se alergija pojavi takrat, ko se ti telo zasiti neke snovi, ki si jo lahko pred tem brez problemov vnašala v telo in je pač zdaj ne tolerira več. si bila kaj pri zdravniku?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2006 - 04:30 PM

.
Ne, nič nisem bla pri zdravniku. Saj nisem zaj cela čudna :=), ampak skos mam kar nekaj in sem malo presenečena, ker nikoli nisem mela teh reči po frisu. No, počakajmo, kaj bo sonchika rekla glede sestavin. Jaz imam rahlo na sumu L'Occitane oljčno kremo.





.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 August 2006 - 05:26 PM

kaj pa tist titanium dioxide v loccitanovi dnevni kremi?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2006 - 05:34 PM

.
IPB Image

Ne vem. Pa nikoli nisem bla občutljiva na te reči, ker suha koža že po defoultu ni na te reči občutljiva, klko mi je poznano.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8

  • Guests

Posted 04 August 2006 - 05:38 PM

Včasih so za to krivi hormoni, lahko pa tudi že samo sprememba okolja. Res ni nujno, da je kaj v zvezi s kozmetiko, ki jo uporabljaš. Čeprav se pa strinjam tudi s tem, kar je napisala Špela (čez čas lahko telo razvije alergijo na določen proizvod ali sestavino).
  • 0

#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 04 August 2006 - 08:20 PM

men se čist isto dogaja. in po vseh blodnajh okol krem in podobnega sm zaklučla, da je to najbrž res hormonskega izvora.
  • 0

#10

  • Guests

Posted 04 August 2006 - 11:06 PM

Men se je podobna stvar nardila po total comfort kremi. Ne vem a zaradi mineralnega olja al kaj.
Sicer sem mela pa js tut zdaj par mesecev krasno kozo, pa v tropskih krajih sem bla, kjer ti podnebje in vse totalka scistijo kozo, zdaj se mi je pa tut nardilo po celu pooolno takih cist drobnih mozoljev..kr en pri drugem male rdece pikice..taka "roglasta" koza. In tut ne vem kje je vzrok. Morda bo pa vreme krivo smile.gif
  • 0

#11 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2006 - 12:38 PM

Jenna, men se čist isto dogaja. Prej nikol nobenih pizdarij po faci, zdej me je pa neki popadlo in sm že par mescov vsa mozolasta, ko da bi ravn v puberteto padla! Prov obupno!! Sam pr men je problem, da si te reči skoz neki praskam in to že čist podzavestno, ker mi grejo na živce in pol se jih sploh ne morm znebit! Sama tud mislm, da ni vzrok v kremah ampak se je verjetno mogl v men neki obrnt. Res je tud, da sm nehala jemat kontracepcijske tabletke, ampak to že januarja - (mozolje pa sem začela dobivat tam nekje aprila, maja).

Zdej se probam zadržvat, da se ne praskam pa začela sm se mazat s Cleanance K kremo in se stanje malo izboljšuje. Upam, da mi kmal pocrkajo pa da dobim spet nazaj mojo kožo. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 August 2006 - 01:54 PM

No, še ena tle ... nikoli, ampak res nikoli nisem imela problemov s kožo, vedno sem spadala med srečnice s takorekoč popolno kožo (razen zamašene lojnice v enem kratkem obdobju, ki sem se jih znebila z Differinom) zdej pa kr naenkrat pravi BUM! rolleyes.gif Že dober mesec pred morjem je nastopila kriza, na morju mi je pa še bolj ven usekalo, vsak dan sem se zbudila z novim mozoljem, onim fajn belim. biggrin.gif Še fant mi je rekel, kaj mam zdej to, ker je rekel, da ko sva se spoznala (pred štirimi meseci) sem imela tako lepo kožo, da sploh ni mogu verjet ... brez ene same pikice, popolno. Še doma me čudn gledajo kaj mam zdej to, ker niti med puberteto nisem imela nič, zdej pri 20ih pa krneki.

Trenutno imam na bradi dva ful grda mozolja, eden je v zadnjih izdihljajih, drugi je pa v polnem razcvetu in mi veselo greni življenje. Dobr ... res je, da sta mozolja samo dva, ampak js jih nisem vajena in se mi zdi, ko da je nevem kaj in sem se ful zasekirala, sploh zato ker mi vsi neki težijo, kaj me je to napadlo in da pri meni tega niso navajeni pa take. rolleyes.gif Pa tudi ten ni več tako enoten, imam polno nekih rdečih pikic in res ne zgleda fajn. Nege nisem spremenila, itak sem ful aklih glede tega in pazim, da so kreme lahke in nekomedogene, res ne vem kaj je to. Pa bratranec, star 23 let ima tud zdle neke ful napade mozoljev (na čelu ima takega, ko da mu druga glava raste ven biggrin.gif) pa tudi prej nikoli ni imel ... ko da gre za eno epidemijo, no. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 August 2006 - 01:57 PM

Nemorem vrjet kaj berem.

Jaz sem mela po differinu ful lepo kožo res ! Niti enega mozolja. Pa ful fajn vse. Zdaj pa mi je kr nekaj ven vdarlo. Po celu mam ful zamašenih por pa en mozolček mam na čelu. Ok ni vlki ampak je čistoo mali ampak vseeno krnekaj je vse skupaj. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 August 2006 - 01:59 PM

Ana, če ti je še ostalo kej Differina, se še maži z njim. Zdej poleti se itak koža bolj čisti (močno sonce, slana voda) in je fino, če takšne in drugačne kožne izbruhe brzdaš z Differinom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 August 2006 - 02:01 PM

Ja, ja .. saj zdaj mažem že 14 dni približno spet z Differinom. Saj veš, ko sem se ti potožla pa si rekla naj se kr z differinom mažem .. no od takrat se mažem. wink.gif Bom šla v kratkem k zdravnici gnjavit za novo tubico. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#16 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 August 2006 - 02:05 PM

Jaz sem imela podobno reč pozimi, ko imam itak bolj občutljivo kožo. Sicer ne ravno velikih mozoljev, ampak bolj tiste male, ki sem jih veselo grebla dol, ker me nič ne spravi bolj ob živce, kot tiste bunčice po koži. Potem sem pa hodila okoli s praskicami, ki nikakor niso hotele stran. rolleyes.gif
Težavo sem odpravila s tem, da sem kot prvo prenehala uporabljati MU (samo malce senčila in glosa), nanašala kvalitetno masko tam 1x na teden, Jojobo v zelo tanki plasti čez cel obraz in pa čim manj čistilnih sredstev. Meni je to skupaj ful pomagalo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 August 2006 - 02:07 PM

QUOTE(DiLeMa)
Še fant mi je rekel, kaj mam zdej to, ker je rekel, da ko sva se spoznala (pred štirimi meseci) sem imela tako lepo kožo, da sploh ni mogu verjet ... brez ene same pikice, popolno. Še doma me čudn gledajo kaj mam zdej to, ker niti med puberteto nisem imela nič, zdej pri 20ih pa krneki.

Em ja!!! Pri meni je isto (pred pol leta tudi popolna koža, zdaj pred kakšnim mesecem pa preobrat), s tem da se je pri meni zaj začela ta kolobocija pri 25ih.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 August 2006 - 02:25 PM

Ja sj jst tud med puberteto nism mela tok mozoljev kokr zdej. Še nikol prej nism mela tok zjebane kože sploh. Isto se tud men dogaja, da me vsi čudn gledajo in sprašujejo, kaj je z mano, da sm vsa garjava. Sej tud jst nimam zj cele face posute z mozolji, so le sem pa tja izbruhi, ampak prot prej, ko tud jst nism mela enega samega mozolčka in čist gladko kožo je to zame tud velik šok in očitno za vse ostale okol mene tud!

Nekaj se nam maščuje! biggrin.gif


Smrk sad.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#19 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 05 August 2006 - 07:28 PM

sam res. js sicer krivim hormone, ampak več kot očitno more bit še neki druzga. kva če nam dajejo kej tazga v hrano? kaj bi bla una stvar s kero bi se lahk vse poistovetle? zrak? voda? blink.gif biggrin.gif
ne resno, mene tut mal skrbi. obupn obraz mam.
  • 0

#20 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 05 August 2006 - 09:43 PM

svinjina ful dela težave baje...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users