Jump to content


Photo

Kopanje/tusiranje


  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#1 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 15 May 2004 - 08:39 PM

Pozdravljeni!

Katere izdelke uporabljate za kopanje (kopalne soli ipd) ter za tusiranje (olje ipd)?

Sama za kopanje uporabljam ene kroglice ki se jih da dobiti tudi v Mülerju za tusiranje pa od Niveje olje za tusiranje oz pac gel za tusiranje
  • 0
lp, Vrtnica

#2 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 17 May 2004 - 07:23 PM

Jaz za kopanje rada uporabim kakšna kopalna olja, ker je koža potem zelo mehka, nazadnje sem imela kopalno olje od Avona in je bilo super. smile.gif
Sicer pa za tuširanje uporabljam parfemske tuš gele, ker se rada mažem tudi z istodišečimi losioni. Zdaj mi je na udaru nov vonj od Gabriele Sabatini Temperamento. Res ti poživi juto in polepša dan. biggrin.gif
Probajte!!! tongue.gif
  • 0

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 May 2004 - 07:40 PM

Hej

hmm... za kopanje uporabim sol. Za tuširanje pa kar različne zadeve uporabljam. Sem potrošnica, ki vedno rada testira kaj novega. Največkrat uporabljam parfumirana mila.


LP N
  • 0

#4 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 19 May 2004 - 05:05 PM

Nivea, Dove, Fa...vse kar diši laugh.gif

Za intimne predele pa Bionsen.
  • 0

#5 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 20 May 2004 - 06:48 PM

Jst uporablam pa gel od Nivee - ogenj. Ful lepo diši in tut moja koža je po tuširanju lepo mehka.
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#6 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 24 May 2004 - 12:03 PM

Jaz pa ponavadi najraje uporabljam Palmolive, ker imam problem z izsušitvijo kože, pa tudi Dove mi ni slab-ker imam po uporabi zares mehko kožo. Dolgo časa sem rada uporabljala Fa, vendar mi kožo zelo izsuši.
  • 0

#7 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 26 May 2004 - 10:43 AM

Juvenin gel za tuširanje in oljno kopel od Decleor. Zelo dobri pa so tudi izdelki od Afrodite. biggrin.gif
  • 0
živi in pusti živeti

#8 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 11:24 AM

Za kopanje imam najraje kakšna olja, ki naredijo kožo tako lepo mehko, nekaj časa sem kupovala eno v Vonju narave, zdaj ga pa več ni za dobit! sad.gif

Za tuširanje pa zmeraj probavam kaj novega, najraje imam Palmolive Milk and Honey, ker mi med vsem, kaj sem že sprobala, ta še vedno najbolj diši in koža je taka fajna. wink.gif

Je katera že probala Lusheve kroglice za kopanje? Mmmm, to pa res priporočam. Sicer je drago, ampak jaz ponavadi kupim kakšni prijateljici za r.d., ker je res prav zanimivo doživetje. ;) Najraje kupim tisto, ki ima notri majhne cvetke in potem, ko daš to v vodo, grejo ven mehurčki (ko se kroglica topi- podobno kot kakšne te mulitvitaminske tabletke), kar te v bistvu masira (si pač predstavljaš, da imaš en bolj "švoh" jaccuzzi wink.gif ) nato pa še na vrh priplavajo ti cvetki in plavajo po vodi.
Malo se je treba razvajat. ;)
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#9 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 03 June 2004 - 02:39 PM

Jaz pa se ne kopam mi je bolse se veckrat na dan stusirat kot kopanje.V familiji imamo veliko zdravnikov ki ne priporocajo kopanje,ker pravijo da se v lastni umazaniji kopas in jest temu cist verjamem.Ok drugo je ce se z partnerjem odlocis in gres v jaccuzi tega se ne branim biggrin.gif Za tusiranje pa priporocam lux-cist nove vonje al pa Dove...

Pozdravcek Nannnnn

  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2004 - 06:49 PM

[quote=Nana28]Jaz pa se ne kopam mi je bolse se veckrat na dan stusirat kot kopanje.V familiji imamo veliko zdravnikov ki ne priporocajo kopanje,ker pravijo da se v lastni umazaniji kopas in jest temu cist verjamem.Ok drugo je ce se z partnerjem odlocis in gres v jaccuzi tega se ne branim biggrin.gif Za tusiranje pa priporocam lux-cist nove vonje al pa Dove...

Pozdravcek Nannnnn


Glede kopanja so tudi meni odsvetovali. Še posebno ljudem, ki imajo glivična obolenja na nogah ali pa pri ženskah zelo pogost "beli tok".

LP N
  • 0

#11 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 June 2004 - 08:39 PM

Tudi jaz se rada razvajam v kopelih tongue.gif . Nikoli se ne kopam v "lastni umazaniji" blink.gif , saj si pripravim lepo dišečo, penečo ali oljno kopel, prižgem svečke, naredim fajn muziko in uživam. O kakšni umazaniji ni duha ne sluha. ermm.gif: To je za razvajanje!!! :!: lp
  • 0

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 13 March 2005 - 04:52 PM

.. zbrisano rolleyes.gif
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 March 2005 - 05:06 PM

Jaz se pa zadnje čase samo kopam. Mi tak paše. Pa si dam malo pene in je odlično. Tuširanje me pa nekako grozi. No, če je sila, je tudi to v redu. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2005 - 08:16 PM

[quote=Nana28]Jaz pa se ne kopam mi je bolse se veckrat na dan stusirat kot kopanje.V familiji imamo veliko zdravnikov ki ne priporocajo kopanje,ker pravijo da se v lastni umazaniji kopas in jest temu cist verjamem.Ok drugo je ce se z partnerjem odlocis in gres v jaccuzi tega se ne branim biggrin.gif Za tusiranje pa priporocam lux-cist nove vonje al pa Dove...

Pozdravcek Nannnnn


Hehe imamo mi tudi zdravnika v familiji, mojega očeta ... in se z veseljem skopa enkrat na teden, drugače pa se tušira. biggrin.gif

Vsa fora je v tem, da naj se ne bi kopalo več kot enkrat tedensko ker stvar pač izsuši kožo, vendar tisto enkrat tedensko nič ne škodi, sploh če izberemo dobre gele/olja/kopeli. Meni je kopanje v prvi vrsti sprostitev, to je čas samo zame, ko se lahko izklopim in zares uživam.

Sicer pa če je higiena redna, torej vsakodnevna in temeljita, potem mislim da ni bojazni, da bi se pri kopanju nevem kako namakala v lastni umazaniji.

Drugače pa doma za kopanje najraje uporabljamo kopalno sol iz mrtvega morja, po kateri se zares počutim kot prerojena in če se skopam tik pred spanjem, zaspim v petih sekundah po tistem ko zlezem med rjuhe in je super. biggrin.gif
  • 0

#15 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 10:14 PM

Pri kopanju uporabljam sol mrtvega morja, kopam se pa enkrat na teden.
  • 0

#16 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 15 March 2005 - 11:16 AM

Tudi jaz si privoscim enkrat na teden kopel. To je ponavadi zvecer po telovadbi. Uporabljam pa vlazilno kopel za zvecer z vonjem sivke,ki sprosca od Dove (ful dobra) in potem zaspim v trenutku. Pa se kozo ti navlazi...
Drugace pa uporabljam vse vrste gelov za tusiranje (to je moja razvada).
Ce se hocem zbudit uporabim kaksnega od Fa (sadnega), ce me ravno prime,da telovadim,uporabim od Dove firming za napeto kozo,ce imam kak koncert od Lux-a z blescicami,ker se potem pocutim,kot prava princeska,....
Edina moja napaka je ,ker se vonja zelo hitro navelicam in zato imam ze celo omaro teh gelov,ki so se napol polni ermm.gif
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2005 - 10:28 PM

Jaz se večinoma tuširam in uporabljam olje za tuširanje od Niveje, Lux, Eucerin, Bourjois. Za kopanje pa največkrat Linola Fett, olje za kopanje Eucerin. Imam izrazito suho kožo in me bi kakšne parfumske soli ipd. ugonobile. biggrin.gif
  • 0

#18 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 02:30 PM

Enkrat na teden se kopam. Kopanje v lastni umazaniji? Ah ja. Tudi jaz sem veliko slisala na ta racun, da je prislo do tega, a se pred kopanjem stusiram ( na easy), potem pa razvajam v peni z vanilijevimi sveckami in glasbo.
Kaj sele te zdravniki priporocajo glede kopanja v bazenu rolleyes.gif Tist je sele kriza.

Aja uporabljam pa Niveo, ful mi ustreza.
  • 0

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 April 2005 - 09:27 PM

QUOTE(Gisele)
, potem pa razvajam v peni z vanilijevimi sveckami in glasbo


A si prnesš radio v kopalnco al maš walkman , i-pod...?
jz pa uporabljam,kar pač starši kupjo-največkrat fa-balea-dove...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 April 2005 - 09:33 PM

načeloma se ne kopam, razen v ekstremnih primerih (kopanje v dvoje, recimo biggrin.gif pa itak nam prej tople vode zmanjka, preden se dodobra kad napolni, pa raje mam tuširanje), mela pa sm že kuglo od lusha z vonjem vrtnice, cimetovo sol za kopanje od nature shop, za tuširanje uporabljam gele za tuširanje (lahko so pa uporabljeni tut kot geli za kopel, baje, tko gor piše) od l'occitane: med, citronka, mimoza, pomaranča. v kratkem si kupim še mandljevo olje za tuširanje, ki res božnsko diši.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users