Jump to content


Photo

Testerji


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 April 2006 - 12:25 PM

V seznamu foruma - Nega telesa smo pri temi L´occitane razvile dobato o testerjih, ki se jih tako malo da dobit v naših trgovinah.
Povejte svoje izkušnje in mnenja o dajanju testerjev v razlišnih trgovinah, lekarnah, drogerijah....
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#2 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 April 2006 - 12:27 PM

Moje mnenje je:

Sramota je tudi to, da moraš za testerje dobesedno fehtat, da jih dobiš, jaz imam občutljivo kožo in sem zapravila že na kupe denarja za kreme, redko pa se prodajalka sama od sebe spomni in da tester. To je fora vsega. Jaz sem se odločila, da na meni ne bodo služili in sedaj ne kupim več nobene stvari brez testerja.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 April 2006 - 12:43 PM

Jaz ne vem, da bi kdaj ko sem kakšno kozmetiko kupila dobila tester zastonj. Sicer pa glede na to koliko jaz kozmetiko kupujem, nisem pravi naslov za to.
  • 0

#4 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 30 April 2006 - 12:45 PM

se strinjam z verjo.
me pa zanima če se da testerje dobit tut za kreme, ki so cenovno bolj ugodne, ker js sm največ denarja zapravla prav na ta način. in zdej mam doma mljon krem, ki so samo za v koš. do sedaj sm zasledila samo za TC od garnierja v DM-u, ampak je bla bl reklamna zadeva.
  • 0

#5 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 30 April 2006 - 12:56 PM

glede teh testerjev je res hudo. ko sem pa jaz bla v tujini pa sem gledala neki niveini puder pa je prodajalka sama pristopla do mene in mi dala 2 testerja od kreme nivea. me je kar presenetla ker prinas moraš prosit da jih dobiš (če jih mogoče dobiš).
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 April 2006 - 01:41 PM

Jaz imam kar dobre izkušnje. V Loccitaneju jih vedno dobim, če jih le imajo. V Mullerju je malo težje, ker kao ničesar nimajo. Če bi pa iskala kaj posebnega, bi pa kontaktirala uvoznika.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 April 2006 - 01:48 PM

Tudi jaz imam glede tega ponavadi precej sreče tongue.gif

V Douglasu sva s kolegico vedno dobili, za kar sva prosili, če je seveda imela, nikoli naju niso zavrnili, mogoče je za kako kremo rekla, da jih nimajo.
Dobila sem ful lepe testerčke (in velike, v malih tubicah) za Juvenine kreme, Collistarjeve (ti so bili super), Lancaster, Marbert, Biothermove, pa še, samo se ne spomnim več..
Večina teh krem mi itak ni posebej odgovarjala, edino Collistarjevo za občutljivo kožo bi si pa rada enkrat kupila.

V Müllerju sem nazadnje dobila od Green Line, edino v Dmju pa so me vedno zavrnile, da testerjev nimajo..Kolk je res, pa ne vem. wink.gif

Večinoma prosim za testerje krem, ki mislim, da bi bile za mojo kožo v redu, da ne vržem denarja stran po nepotrebnem.
  • 0

#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 April 2006 - 04:33 PM

Kopiram v to temo da nebomo OT:

QUOTE(malecke)
Zaenkrat Slovenka, ampak ne tista ta škrta.
Jaz si vzamem 1 tester mogoče 2 za več pa me je že skoraj sram prositi, saj imam nek bonton do soljudi.


Lepo te prosim no. Opažam, da ne poznaš razlike med škrta in požrešna. Malo si razjasni najprej pojme potem pa piši tumarije.
Aja pa še to : če ima neka punca težave s kožo, je prav da sproba tudi po pet različnih krem, če ji je to omogočeno. In ne vidim nobene sramote v tem, da prosiš za testerje. In sploh ni nobena fora v bontonu do soljudi. Če pač rabiš testerje za njih prosiš. Še vedno jih ostane dovolj za ostale. Nekatere stvari so pač predrage, da bi jih kupil brez, da bi jih sprobal.
  • 0
Viens, reste ici!

#9 malecke

malecke

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 April 2006 - 06:19 PM

Najprej se nauči brat pa pol dajaj replike!
Prva stvar, ki jo jaz pravim je ta, da se čist strinjam, da si za vsak izdelek, ki ga nameravaš kupiti najprej nabaviš tester. Ampak gre se za to, da določene osebe izkoriščajo testerje za to, da si pač ne kupijo izdelka, ampak si raje grejo vsak teden po testerje. To se mi ne zdi pošteno in se mi zdi škrto ali po tvoje požrešno.
Še enkrat poudarjam: STRINJAM SE, DA SI PREJ VZAMEŠ TESTER KOT PA KUPIŠ IZDELEK IN UGOTOVIŠ, DA TI NE USTREZA!

Hvala za razumevanje!
  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 April 2006 - 06:24 PM

Sem čisto razumela tvoje sporočilo. Dejansko obstajajo osebe, ki si nagrmadijo testerje ja, ampak nemoreš pa ti pisat, da smo punce na tem forumu take. Saj nas ne poznaš. Pa tudi balkank nemoreš po nekih stereotipih obtožit nesmiselnih stvari. To je samo stvar vzgoje in osebnosti človeka.
  • 0
Viens, reste ici!

#11 malecke

malecke

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 April 2006 - 07:10 PM

Ta tema se ni nanašala na vse uporabnice ampak samo na določene (Če dobro prebereš forum, takoj ugotoviš kdo vse je to).

PaPa
  • 0

#12 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 April 2006 - 08:01 PM

QUOTE(malecke)
Najprej se nauči brat pa pol dajaj replike!
Prva stvar, ki jo jaz pravim je ta, da se čist strinjam, da si za vsak izdelek, ki ga nameravaš kupiti najprej nabaviš tester. Ampak gre se za to, da določene osebe izkoriščajo testerje za to, da si pač ne kupijo izdelka, ampak si raje grejo vsak teden po testerje. To se mi ne zdi pošteno in se mi zdi škrto ali po tvoje požrešno.
Še enkrat poudarjam: STRINJAM SE, DA SI PREJ VZAMEŠ TESTER KOT PA KUPIŠ IZDELEK IN UGOTOVIŠ, DA TI NE USTREZA!

Hvala za razumevanje!


Kok ste eni agresivni...tile klicaji pa vlke črke mi grejo blazno na živce k zgledajo kot zdiranje...punca, ali fant, ali kar koli pač si, si boš moral/a nabrat uh uh postov, da se boš lahko zdiral/a na soforumašice. rolleyes.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#13 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 30 April 2006 - 08:06 PM

Vaš OT je zakljucen.K temi se prosim vrnite ker se bolj splaca brat.smile.gif
  • 0

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 April 2006 - 11:11 PM

QUOTE(cedevita)
Kok ste eni agresivni...tile klicaji pa vlke črke mi grejo blazno na živce k zgledajo kot zdiranje...punca, ali fant, ali kar koli pač si, si boš moral/a nabrat uh uh postov, da se boš lahko zdiral/a na soforumašice. rolleyes.gif


noben se nima pravice zdirat na forumasice, pa ce ma 10000000000000 postov.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 April 2006 - 11:17 PM

QUOTE(*pikica*)
QUOTE(cedevita)
Kok ste eni agresivni...tile klicaji pa vlke črke mi grejo blazno na živce k zgledajo kot zdiranje...punca, ali fant, ali kar koli pač si, si boš moral/a nabrat uh uh postov, da se boš lahko zdiral/a na soforumašice. rolleyes.gif


noben se nima pravice zdirat na forumasice, pa ce ma 10000000000000 postov.


Ja saj to sem ravno mislila s tem ja
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#16 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2006 - 08:22 AM

Strinjam se z Verjo. Testerje je treba dobit in pika. Na žalost pa imajo prodajale vse preveč vpliva na 'lastno zalogo' kot pa kupčevo... Ali me občutek vara?
S testerji se lahko izogneš bankrotu in ne vidim razloga, da se jih ne bi posluževala, ob vsakem novem nakupu kremc/pudrov...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#17 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 08:38 AM

URŠKA občutek te ne vara.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 May 2006 - 10:31 AM

Moja mami je oseba, ki podira rekorde kar se tiče dobivanja testerjev ... resno. NIKOLI ne prosi za noben tester, pa jih dobi dobesedno na tone. V Beautique je enkrat dobila 4 testerje Clinique in 4 testerje Shiseido v tistih precej velikih lončkih in še neko mini šminko zraven, pa sploh ni prosila za nič ... v DM jo pa tudi tako zalagajo, da dobi po 15 testerjev enega pudra, enkrat so ji podarili 100 ml parfum (popolnoma nov) Salvador Dali Laguna, dajejo ji maske za lase (polna velikost, direkt s police) in šampone, uglavnem krneki!! biggrin.gif biggrin.gif

Sem pa mogoče pozabla omenit, da mami tudi ogromno zapravi za kozmetiko, v DM jo menda že častijo ... in potem se jim valjda splača obdržat takšne stranke. Je res ful važen nek vtis, ki ga pustiš na prodajalcu ... definitivno bodo dali več testerjev nekomu, od katerega si obetajo nek zaslužek, kot pa nekomu, ki deluje bolj tko, da ne bo nič kaj kupil. Redne stranke (ki po možnosti še zapravijo dosti) imajo valjda tle prednost. Pa tudi se mi zdi, da dajo avtomatsko več testerjev neki urejeni ženski 30+ kot pa kakšni mlajši osebi ... pač double standards.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 11:14 AM

No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#20 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 01 May 2006 - 11:15 AM

QUOTE(Verja)
No evo, meni v DM-ju vedno rečejo, da nimajo testerjev HALO, ful so - - - - -, da ne bom napisala grde besede zdej, ker sem ful jezna.

mogoče pa jih res nimajo, ker jih prodajalke poberejo za sebe wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users