Jump to content


Photo

Pršilo (spray) za topljenje maščob Geomar


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 21 July 2004 - 09:49 AM

Nadi a je res tako dobro to prsilo? Pa kje si ga kupla? Hehe na zdej je pa mene zamikal tongue.gif
  • 0
lp, Vrtnica

#2 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 21 July 2004 - 10:03 AM

Jest sem lansk let kupila njihovo kremo in je fajna. Spreja pa še ne poznam…ne nucam

Pozdravček anitka
  • 0

#3 leilla

leilla

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 21 July 2004 - 05:04 PM

hallo

jaz uporabljam ta sprej proti mascobam....kupis ga lahko v DM-u, stane pa malo manj kot 3.000....drugace ga pa uporabljam ze kar nekaj casa in je kar vredu...so vidne spremembe...
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 July 2004 - 06:40 PM

Leila,

jaz sem tudi zadovoljna, resno...me je impresioniral.

LP Nadi
  • 0

#5 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 29 July 2004 - 06:47 PM

V trgovini sem naletela na gospo, ki je kupila dva taka spreja. Pa sem bila radovedna in jo vprašala za mnenje. Je rekla da ima enega za moža in enega zase. "Deluje super" je še dodala.
Zdaj bom probala še jaz! lp
  • 0

#6 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 29 July 2004 - 08:20 PM

Točno ta sprej si je predvčerajšnjim kupil moj debelinko (najbrž zato, ker piše, da je primeren tudi za moške). Naskrivaj se je namazal (leta se že ni zaklenil v kopalnico oops.gif ), potem pa me je po približno pol ure vprašal, če je normalno, da koža po nanosu pordi... Zaenkrat še ni potrdil uporabnosti izdelka laugh.gif (bomo videli, ali so moški res bolj objektivni)
LP
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2004 - 04:47 PM

Hej,

čist normalno je da koža po nanosu postane rdeča....No pa je neki naredu zase, prvi korak je že. Večina jih za razne kreme sploh slišat noče wink.gif

LP N
  • 0

#8 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 30 July 2004 - 05:06 PM

danes sem to kupila...ma nekam malo se mi zdi............Nadi...tebi je to zdržalo za cel mesec??
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2004 - 05:12 PM

Hej

a ste vse čist notr padle.....vse na spray...smile.gif

Helena, sem imela za cel mesec. Saj ne potrebuješ veliko. Enkrat razpršiš na boke in dobro vmasiraš. Pa še to...jaz se nisem špricala na predelu jajčnikov....kaj pa vem vedno sem skeptična glede uporabe proizvodov na predelih okrog jajčnikov, ki kožo hladijo ali pa segrevajo. Verjetno proizvodi niso škodljivi, pa vseeno...

LP N
  • 0

#10 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 30 July 2004 - 05:20 PM

..ja itak smo notr padle...jz sem že tolko tega provala..sedaj že neki časa nič ne uporabljam, sem pa pretkratkim ugotovila za ta forum in je fajn če nekdo po pravici pove kaj je cool in kaj ni....tko da od danes zvečer naprej akcija v boju proti maščobam twisted.gif :mrgreen:
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2004 - 05:25 PM

QUOTE(Helena)
..ja itak smo notr padle...jz sem že tolko tega provala..sedaj že neki časa nič ne uporabljam, sem pa pretkratkim ugotovila za ta forum in je fajn če nekdo po pravici pove kaj je cool in kaj ni....tko da od danes zvečer naprej akcija v boju proti maščobam twisted.gif :mrgreen:


Helena, meni je pomagalo...lahko rečem, da je to eden izmed redkih proizvodov, ki je učinkovit. Je pa res, da pri vseh zadevah potrebuješ čas in voljo.

Veliko uspeha...

LP N
  • 0

#12 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 30 July 2004 - 10:23 PM

kok uspeha je v enem mescu?

mah tko mal me zanima...de vidm kaj je za vas uspeh...iz čistega ferbca.....
drgač nadi sm pa jest ta skeptik.......k nč nesmem nanest na kožo

kimKjeDonesOdKitajskegaSendvičaCelaZabuhla evil.gif

laugh.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#13 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 31 July 2004 - 06:58 AM

QUOTE(Kim)
kok uspeha je v enem mescu?

mah tko mal me zanima...de vidm kaj je za vas uspeh...iz čistega ferbca.....
drgač nadi sm pa jest ta skeptik.......k nč nesmem nanest na kožo

kimKjeDonesOdKitajskegaSendvičaCelaZabuhla evil.gif

laugh.gif


za uspeh v enem mesevu, se ne more pričakovat čudežev cry.gif cry.gif , to tudi sama vem. Za odpravo maščobe in celulitisa je potreben dolgotrajen postopek, predvsem veliko tekočino in telovadba...je pa lepo, če so na tržošču izdelki, ki to pospešijo ( samam potem dobim ful motivacije za naprej) in to pršilo ti jo res da. včeraj sem ga prvič nanesla in lepo je ko vidiš, da se v telesu res neki dogaja.. Koža je bila vsa rdeča in tisi topel občutek po stegnih....hm hm..vam povem, da včeri zvečer nisem niti enega piškotka v usta dala wink.gif wink.gif wink.gif , le zakaj bi ko halooo v telesu se neki dogaja......

nadi svaka ti čast da si opazlča in stestirala to kremo.....do sedaj vse kar sem provala, mi ni dalo takega dobrega občutka, da neki pa le bo....
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 July 2004 - 11:17 AM

Helena,

sem pač ena izmed tistih, ki rada testiram, kar je po pogosto drag špas pa še nevaren ermm.gif

Kim kaj naj rečem glede uspeha pršila...merila se nisem, ker sem bila tudi jaz na začetku skeptična in sem mislila, da je to še en proizvod, ki obljublja "veliko". Opazila pa sem razliko predvsem pri hlačah. Saj ne rečem, da se izgubila veliko, ampak hlače lažje zapnem, boljši občutek v kopalkah, pa še strije na bokih so se mi zmanjšale oops.gif Za raven in napet trebušček pa bo treba še marsikaj narediti.

LP N

p.s. Helena....kakršnekoli informacije o proizvodih so na forumu dobrodošle. Verejtno si tudi ti že testirala marsikateri proizvod. Napiši svoje občutke, kritike, pohvale, graje...Bomo skupaj predebatirale..."spluvale" twisted.gif
  • 0

#15 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 31 July 2004 - 09:46 PM

..ja Nadi..prav imaš..marsikaj sem že testirala laugh.gif laugh.gif laugh.gif ..in hvala da mi dovoliš, da tudi kaj pohvalim, oziroma popoljuvam......Najbolj, ampak res najbolj, razočarana in definitivno ne nasedem več na Lorealove izdelke...res...never mad.gif mad.gif mad.gif ..
Casting ima res čudovite breklame..pa to ne govorim samo za izdelke za nego telesa, ampak tudi za ličila in razno razne maskare. Velikokrat, so me reklame kljub slabim izkučnjam prepričale, ampak vedno je šlo samo za metanje denarja proč....Predvsem imajo slabo kozmetiko, pa naj kdo reče kar hoče, da o ceni sploh ne govorim..za maskaro, ki ti poveča, podaljša, zaukviri, poudari trepalnice in ne vem kaj še ( lari fari, take kot imaš imaš, lahko jih samo lepo poudariš) in cena je ista kot maskare od Colistarja, ki so po mojem dosti višje kvalitete. Skratka res punce, predno kupite kak Lorealov izdelek, se vprašajte zakaj ga boste kupile..ker če ga boste zaradi dobre reklame.... ermm.gif ermm.gif ermm.gif boste razočarane.
In še to....da ne pozabim....pudri ki kao ne puščajo madežev.. laugh.gif laugh.gif ....vse je odvisno samo od tipa kože, oziroma od tega koliko je negovan obraz..nekdo ki ga ne neguje in čisti in dela pilinge kot je treba, taki se bo vsak puder poznal na oblačilih, ker je povrhnjica kože nečista in polna odmrlih delcev, katerih puder le obarva. Da bo puder le obstojen, ga je potrtebno nanesti na čist, gladek obraz, tako da se vpije v kožo, da ne pusti lis in predvsem da je obstojen..

sam tolk...mogoče sem predolga rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif , ampak tako hitro padem not, da ne morm nehat.... wink.gif wink.gif

bodite lepe....... tongue.gif 8)
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#16 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2004 - 07:04 AM

Hej Helena,

hvala za komentar. Strinjam se s tabo glede obstojnosti pudrov, res je vse odvisno od tipa kože.

LP N smile.gif
  • 0

#17 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 01 August 2004 - 02:33 PM

Nadi,
zanima me, ali ta sprej resnično vpliva na videz strij in v kolikšnem času (mojega najdražjega je poleg debelosti prizadela tudi ta neprijetnost - zares izgleda kot nosečnica tik pred porodom ermm.gif in pri svoji najboljši volji mu ne vem svetovati KAJ, KAKO itd.).
Pa še nekaj: zadnje čase opažam pravo gonjo proti Lorealovim izdelkom. Sama jih ne uporabljam, pa me kljub vsemu zanima, kaj je na stvari. Na nekem drugem forumu sem celo zasledila, naj bi Lorealovi izdelki vsebovali nekakšne hormone... Je kdo morda bolj poučen?
LP
  • 0

#18 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 01 August 2004 - 03:51 PM

Ojoj rolleyes.gif Jaz nic ne vem o tem,lahko pa da je Nadi kaj bolj seznanjena.
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2004 - 06:25 PM

QUOTE(tanja)
Nadi,
zanima me, ali ta sprej resnično vpliva na videz strij in v kolikšnem času (mojega najdražjega je poleg debelosti prizadela tudi ta neprijetnost - zares izgleda kot nosečnica tik pred porodom ermm.gif in pri svoji najboljši volji mu ne vem svetovati KAJ, KAKO itd.).
Pa še nekaj: zadnje čase opažam pravo gonjo proti Lorealovim izdelkom. Sama jih ne uporabljam, pa me kljub vsemu zanima, kaj je na stvari. Na nekem drugem forumu sem celo zasledila, naj bi Lorealovi izdelki vsebovali nekakšne hormone... Je kdo morda bolj poučen?
LP


Naj povem, da proizvajalec spraya trdi, da spray topi maščobo ne pa tudi odstrani strije. Jaz sem napisala svoja opažanja. Predvsem se je učinek pokazal na obsegu. Če bi bila še bolj aktivna, bi bil učinek še večji, ampak sem too much lena oops.gif

Glede Loreala pa res ne bi vedela. Je pa tako, da ima vsaka svoje izkušnje z proizvodi. Nekateri so boljši, drugi slabši, pa tudi proizvajalci nimajo vseh proizvodov dobrih, ker ne vlagajo tehnološko v vsak proizvod. Vedno se specializirajo na kakovost enega proizvoda, na podlagi tega proizvoda pa prodajajo tudi ostalo, mogoče malo manj kvaliteno linijo.

LP N
  • 0

#20 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 August 2004 - 10:13 PM

Mene pa zanima, ce ta proizvod-sprej lahko naneses na katerikoli del telesa, predvsem kar se trebuha tice?!
Lep pozdrav!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users