Jump to content


Photo

iz rdeče barve na rjavo


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 12:29 AM

hm ne vem če je to ravno prava tema za to vprašanje ampak vseeno. Trenutno imam živo rdečo sedaj že sprano barvo las rada pa bi se prebarvala na svojo svetlo rjavo barvo. Zanima me ali katera mogoče ve ali se da prebarvati brez blanširanja? Pa še povejte katere barve so vam najboljše? LP biggrin.gif
  • 0

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 January 2006 - 09:30 AM

Težko brez blanžiranja, odvisno pa tudi koliko rdečega pigmenta maš v laseh. Jst sm rdečo barvo ful težko spravla iz las. Pa sm mela zmeri kvalitetne barve, ker sm se pri frizerju barvala. Sm se mogla vsaj trikrat (ampak ne naenkrat seveda) pobarvat, da mi je čist zginla iz las. Tko, da če se jo hočeš takoj znebit, pomoje ni druge kot blanž, sam to ti pa ful lase unič.

Pa recimo tud k že mislš, da si si z drugo barvo prekril rdečo, se bo spet pojavla, ko se bo barva spirala.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#3 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 01:39 PM

ajoj ka pol ni druzga ko da si dam blanš gor cry.gif Ka pa tk d se pač večkt pobarvam z rjavo to bi pa blo al kaj?
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 01:41 PM

Ja, bi šlo, da bi se večkrat pobarvala na rjavo, ampak naj bo med barvanji en mesec premora ... boš pač morala počakat ene 4 mesece na dokončen rjavi rezultat, ki se res ne bo izpiral.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 January 2006 - 01:47 PM

Ja sj tko sm jst nardila. Večkrat sm se pobarvala na rjavo. Ampak je blo vmes med barvanjem vedno skor 2 mesca. Pa tud najprej na temno, pol šele na svetlo. Par mescov bo zihr trajal, da se znebiš rdeče.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 03:16 PM

jah no sej sam to me je zanimal če bi po prvem barvanju sploh kej učinka that's all wink.gif Em pa tko čist uprašanje. Ali se vam zdijo rjavolaske dolgočasne? (čist sm se navadla na barvane lase prej črna zej rdeča in mam občutk d bi zgledala dolgočasno brez barvanih las in se sploh ne morm odločt oops.gif )
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 03:18 PM

Meni so rjavolaske všeč, dosti bolj kot recimo bjonde in podobne ... temnolaske na splošno so meni super. Sem pa sama belo blond in se v temnejših (sploh rjavih) odtenkih ne počutim fajn ... sama sebi se zdim dolgočasna ... razen če bi bla tisto ful vranje črna, to bi mi blo kul.

Je pa vse odvisno od človeka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 03:22 PM

fora je da bi jst bla rada rdeča samo ko se barva tako zelo spira in pol nisem več rdeča ampak oranžna cry.gif Zaradi tolko barvanja se moram pol strišt in lih mal d mi zrastejo se morem spet toliko kolikor so zrasle odstršit.. Rada pa bi imela dolge lase
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 03:34 PM

Kako dolgo se pa že barvaš na rdečo in kakšna je tvoja naravna barva las?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 03:36 PM

em barvam se 4 leta prej dve leti črno sedaj dve leti rdečo moja naravna barva je svetlo rjava ne znam točno opisat
  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 03:39 PM

Čudno mi je, da se ti po dveh letih rednega barvanja na rdečo barve še vedno tako spirajo. Na kolk časa se pa barvaš in katere barve uporabljaš?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 03:57 PM

moje lase so take strukture d nekak ne sprejemajo barve tut ko sm se na črno po dveh tednih sm bla temno rjava. Zdej rdečo sm uporablala pač u štacuni najdražje barve pol nazadnje pa sm kupovala barvo pri svoji frizerki (ki je zelo priznana) in sem po dveh tednih oranžna oz z vsakim pranjem bolj ornažna... barvat sm se mogla na en mesec ali manj da nisem po domače povedano zgledala ko "drek"
  • 0

#13 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 January 2006 - 04:03 PM

Pol je pa zate verjetno še najbolš, da se pobarvaš na kakšno rjavo. Men je rjava ful lepa. Sem ugotovila po nevemkolk letnem barvanju. Čeprav mam tud naravne lase rjave, se barvam na rjavo.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#14 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 04:38 PM

hja katero barvo pa prporočate?
  • 0

#15 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 11 January 2006 - 04:40 PM

na rjavo se pobarvej pol pa pust da ti spet zrastejo lasje!!
pa boš mela take barve k prej!!
saj tko bi js nardila!!! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#16 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 04:41 PM

jah že samo kaj ko se bo spirala in bom flekasta če hočem svojo rjavo se bom mogla večkrat
  • 0

#17 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 11 January 2006 - 04:46 PM

ne vem no al pa pust tko k si pa pučak neki časa da ti zrastejo lasje pa se postriž in bo postopoma ta barva šla stran!! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#18 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 04:52 PM

lase mam že tko dost kratke in ful počas rastejo tko da to ne pride v poštev
  • 0

#19 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 11 January 2006 - 05:02 PM

jst sem pa šla iz rdeče čist ukamot na rjavo. Pa sem imela beljeno podlago in živo rdeče lase skori do pasu. Sam 2x sem šla k frizerki, da mi je poleg navadne rjave barve dala še neki dodatnega pigmenta v las...pa se je še mal spiralo, po drugem barvanju rjavo, je blo pa vse ok. Je obstala. Dokler se nisem spet hodla farbat na drugo biggrin.gif
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 06:04 PM

QUOTE(Calypsso)
hja katero barvo pa prporočate?


Tale mi je the best lepa rjava:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users