Jump to content


Photo

Aerobika


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#1 kroglica

kroglica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 14 September 2005 - 07:35 PM

Zanima me če katera hodi na aerobiko in kako pogosto, pa kako se vam zdi a je kak učinek ali ne. Jaz bi zdaj mal začela čez jesen in zimo do pomladi 3x na teden. A je to dovolj? Je priporočljivo poleg brisače in vode še kaj vzeti zraven?
  • 0

#2 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 14 September 2005 - 07:56 PM

Jst sm se odločla, da začnem letošnjo jesen, tako da zaenkrat ti ne znam odgovort. smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 September 2005 - 08:00 PM

Jaz sem bla ene trikrat pa mi je blo ful fajn. Poleg pa mej brisačo, vodo pa kaki gel za tuširanje če se boš kr tam stuširala ker se fejst spotiš pri taki vadbi biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#4 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 14 September 2005 - 08:21 PM

Waaa kroglica jaz sem mislila isto temo odpret biggrin.gif kakorkoli danes sem se prijavila vsak dan na razlicno uro aerobike ker je 1tedn brezplacen.Tako bom zvedla kaj je najboljse delat zame (zacetnicka).
Jaz si bom se teniske neke zravn vzela da ne bo problemov..jutri zacnem in komaj cakam biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#5 kroglica

kroglica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 15 September 2005 - 06:44 AM

Adidaske bom tud vzela kar ene navadne in nimam tistih posebnih za na aerobiko. Kaj pa se vam zdi da je najbolj primerno za oblečt za na aerobiko? Kej ohlapnega npr. trenirka + navadna majica al kej bolj oprijetega npr. oprijete hlače + top. Trenirka bo verjetno prevroča.
  • 0

#6 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 15 September 2005 - 08:07 AM

Imela bom teniske samo za aerobiko.Oblekla pa bom capri fitnes hlace ce mi ne bo fajn bom trenirko mela.Lahko pa tud na netu pokukas potek aerob. in s tem tud vidis kaj imajo trenerji ter drugi. rolleyes.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#7 kroglica

kroglica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 15 September 2005 - 05:50 PM

Pa se katera tam tušira? Jaz ne vem a bi se al se nebi.
  • 0

#8 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 September 2005 - 08:35 PM

QUOTE(kroglica)
Pa se katera tam tušira? Jaz ne vem a bi se al se nebi.

jst sicer ne hodim na aerobiko, ampak na fitness, pa ti priporočam, da se pejd stuširat, ker po aerobiki si precej premočen. Al pa da imaš kej suhega za preoblečt (najmanj majco) sam pol daš lepo prat vse skupi - se razume biggrin.gif

:iroc: Če pa prideš z avtom tja in če nimaš predeleč, pol greš lahko pa takoj dam in se tam stuširaš. Jst počnem tako, samo vedno počakam v garderobi tolk, da ne grem razgreta ven (sej isto je, če se stuširaš).

Ti pa priporočam ene "šlape" al neki za v tuš, drugač lahko stakneš gljivice. rolleyes.gif
:confused3:
  • 0
Posted Image

#9 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 15 September 2005 - 08:55 PM

Jaz sem se glih vrnila od aerobike.(Latin mix) Meni je blo res supr.Oblecen si lahko kakorkoli,trenerji so zakon in ljudi prijazni.Lahko se stusas al pa ne.Jaz se nisem.Preoblekla sem se v suhe cotke in je to to.Od vseh se je samo ena.NI mi pa vsec to,da sta 3kabine in se moras pac..drug do drugega neoblecen tusat.Saj ne da bi me motilo tako hudo sam ni tole zame sicer sem pa blizu doma.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#10 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2005 - 09:04 PM

na aerobika grem fejst oborožena : športna oprema (primerna obutev, kratke hlače in kratka majčka-za vse je najbolje če ni ohlapno, sčasoma postane zelo nadležno), voda, brisača, trak za na roke za 'švic' brisat (pomaga takrat, ko si na 'vseh štirih' in ti kar teče...)

hm, ja pa šlape, komplet frišnega spodnjega perila (seveda se včasih zgodi, da pozabiš kaki štumf laugh.gif ) , kej za tušat, pa še eno brisačo,...kako kremco ko pridš izpod tuša, da navlažiš kožo

elastiko in špangice, ker drugače ne zdržim s spuščenimi

to je to........
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 November 2005 - 06:09 PM

Jaz bi se tud morala počasi spet spravit na aerobiko. Lani sem bila pridna in sem celo zimo hodla, letos pa mi sami ni za hodit, ker je kolegica, ki je lani hodla z mano na aerobiko študira v Ljubljani. sad.gif

Drugače pa ste punce že vse povedale kak pa kaj. smile.gif
  • 0

#12 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3496 posts
  • Gender:Male

Posted 19 November 2005 - 07:55 PM

Jaz letos hodim tudi prvič tako intenzivno. Lani sem prakticirala tae-bo pa mi ni ustrezal, ker se preveč posveča mišicam na rokah in nogah. Letos hodim dvakrat na teden in imamo najprej step aerobiko (pač aerobne vaje) in pa kasneje še pilates, kjer delamo na izoblikovanju mišic (predvem na power house biggrin.gif no to so trebušne). Jaz imam oprijeta oblačila zaradi pilatesa, ker te ne ovirajo.
Jaz sem zeeeeeelooooooo zadovoljna.
Sicer moj fanta ma neke privide, da je zadnjica boljša samo to je verjetno placebo efekt, ker pač hodim na aerobiko.

Najbolj všeč pa mi je to, da smo v telovadnici na takem balkonu, kjer je zelo na glas glasba, pod nami na igrišču pa imajo naši odbojkarji trening....njami kaki razgled biggrin.gif Toliko o motivaciji laugh.gif biggrin.gif
  • 0

#13 MuCa_MaCa

MuCa_MaCa

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 22 November 2005 - 09:44 AM

QUOTE(lala)
Imela bom teniske samo za aerobiko.Oblekla pa bom capri fitnes hlace ce mi ne bo fajn bom trenirko mela.Lahko pa tud na netu pokukas potek aerob. in s tem tud vidis kaj imajo trenerji ter drugi. rolleyes.gif

kje lahko to vidm? sm se mal pozno spomnla, da bi zacela na aerobiko hodit oops.gif zdej pa povsod iscem, kje bi blo najbolj prmerno. je katera iz kamnika ali okolice? ker prou nic ne najdem! pa zberam pogum, da grem sama... me je prou strah, ker se nikoli nism bla in ne bom nobenih korakov znala oops.gif
  • 0
°LoVe Is LiKe Pi - NaTuRaL, IrRaTiOnaL aNd vErY iMpOrTaNt°

#14 *anya*

*anya*

    sramežljivec

  • Člani
  • 73 posts

Posted 22 November 2005 - 10:04 AM

ja jz sm iz okolice kamnika...u domžalah maš ottelo in fit-fit, v ottelotu je fino biggrin.gif
v kamniku pa nevem če je kaj...razen na šcrm-ju mislim da majo organiziran neki wink.gif
  • 0

#15 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 25 November 2005 - 08:06 PM

tudi jaz sem zdej začela s kombinacijo step-pilates oz latino aerobika-pilates (odvisno od dneva) in sem navdušena! kolko se človek boljše počuti, ko malo pomiga!
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#16 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 10 December 2005 - 11:19 PM

Punci iz Kamnika ali okolice.. smile.gif Hodita zdaj na kakšen fitnes, aerobiko?
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#17 MuCa_MaCa

MuCa_MaCa

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 11 December 2005 - 01:25 PM

zaenkrat se ne oops.gif Nameravam zaceti z novim letom...aerobika v Otelu
  • 0
°LoVe Is LiKe Pi - NaTuRaL, IrRaTiOnaL aNd vErY iMpOrTaNt°

#18 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 December 2005 - 01:53 PM

Jst sem hodila redno ene štiri leta na aerobiko, 2-3x tedensko in ja full se pozna. Dobiš ful kondicije, izoblikuje se ti postava...pozna se kar dost. Ampak zdej sem se mal naveličala in hodim na fitnes. Sem pa razmišljala, da bi šla na kakšen pilates. Vam je všeč?
  • 0

#19 kroglica

kroglica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 09 April 2006 - 07:09 PM

NO jaz sem na aerobiko hodila od oktobra do marca 3x tedensko. Malo sem tud pazila pri prehrani. Shujšala sem 5 kg imam več kondicije pa tudi počutila sem se bolje, pa še nekaj prijateljic sem spoznala. Tako da se mi zdi aerobika primerna za vsako punco, ki želi narediti kaj zase.
  • 0

#20 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 April 2006 - 08:13 PM

QUOTE(kroglica)
NO jaz sem na aerobiko hodila od oktobra do marca 3x tedensko. Malo sem tud pazila pri prehrani. Shujšala sem 5 kg imam več kondicije pa tudi počutila sem se bolje, pa še nekaj prijateljic sem spoznala. Tako da se mi zdi aerobika primerna za vsako punco, ki želi narediti kaj zase.

no to je pa fajn "reklama" oz. priporočilo za vse, ki še kolebajo ali ja ali ne biggrin.gif


jst pač ostajam pri fitnessu

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users