Jump to content


Photo

Zabaviščni parki


  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23582 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 March 2006 - 01:05 PM

Katere zabaviščne parke (doma in v tujini) ste obiskali in katerih ne boste nikoli pozabili.


Jaz sem bila v Gardalandu in Mirabilandiji.

Me pa zanima kakšni so ti adrenalinski parki ... mogoče tudi tja kdaj zaidem.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 01:06 PM

jaz sem bila samo v Gardalandu. In je bil super. Še bi šla, samo fantu je slabo na vsaki zadevi. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 20 March 2006 - 01:10 PM

bila v Gardalandu,Aqualandu,prater

nora sem na take stvari,letos bova ziher spet šla biggrin.gif (aqualand&gardaland)
  • 0

#4 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23582 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 March 2006 - 01:11 PM

Moj se pa višine boji biggrin.gif
Ampak letos upam, da ga bom spravila wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 01:17 PM

Jaz sem bila samo v Gardalandu, vsega skupaj dvakrat. Prvič sem šla s familijo ko sem bila stara ene 10 let in sem bila res ful navdušena, drugič sem bila pa predlani s prijateljico in mi je blo krneki, ful sem bila razočarana ker sem pričakovala veliko več, tako da ko so šli moji domači potem lani spet v Gardaland, sploh nisem šla zraven. Meni zadeve niso bile dovolj adrenalinske, tko da sem se potem skos vozila po vlaku smrti in Blue Tornadu. Na prosti pad pa nism mogla it ker ravno takrat ni delal. rolleyes.gif Šla bi pa ful v Aqualand ... tam mora bit kr hudo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 02:35 PM

.
Bla trikrat v Gardalandu - prvič s familijo in prijateljico (blo tak-tak, prijateljica si ni upala na nobeno bolj divjo napravo, tako da sva ble kot neka upokojenca tam).... dvakrat pa s bivšim. Enkrat je blo super - sva se zadrževala samo na opasnih napravah (tehtnica, Blue Tornado, prosti pad); ta tretjič pa je ratalo, ko je blo najbolj fajn, neurje in so vse naprave (vsaj tiste zanimive) ustavili, tako da praktično ni blo kaj za delat. Sem bla nenormalo jezna. biggrin.gif
Enkrat sem bla tudi v Mirabilandiji, pa bi še šla.
Ne vleče pa me nič v Aqualand - voda in to..... nein, danke. Mi bi mejkap in frizuro uničlo. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 March 2006 - 02:59 PM

Jst sm tudi bila, in sicer v Gardalandu ziher že ene osemkrat če se ne motim, enkrat sem bila v Aqualandii, lani pa sem bila prvič tudi v Mirabilandiji.

Gardaland mi je OK, velik, kar pa nemorem rečt za Mirabilandio, sem bila kar malo razočarana ker sm pričakovala da je neki podobnega kot Gardaland, ampak je v resnici preceeej manjša, Gardaland je dosti boljši, vsaj meni.

Aqualandia pa je itak da tako, vse temelji na vodi, bazeni, tobogani, je pa tisti najvišji tobogan (nisem sigurna ali je najvišji v Evropi ali celo na svetu) res hud biggrin.gif
  • 0

#8 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 20 March 2006 - 03:16 PM

Bla sem v Gardalandu, super sem se mela. Drugače pa ti zabaviščni parki kot jih mamo po Slo in na Hrvaškem...pri nas sem bila v Gornji Radgoni ko je bil sejem, na Hrvaškem pa sem bila v Umagu, tu so se mi najbolj dopadli butkaši, oni avteki ki se zaletavajo.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 March 2006 - 03:31 PM

Bila sem v Gardalandu - na končnem izletu v 8. razredu. Bilo je ful fajn. biggrin.gif Spomnim se, da smo s sošolkami šle na Blue Tornado, prosti pad, one drevake, šalčke, gugalnico,... Ja je bilo fajn in bi še šla 1x.
Sicer pa sem bila še v vodnem parku na Rodosu, kjer je bilo tudi fajn. biggrin.gif Smo s sošolci noreli kot majhni otroci. biggrin.gif
Tu po Sloveniji pa so me starši, ko sem bila majhna peljali na Veselo jesen in spomnim se, da so že dolgo let nazaj, ko se bila še v vrtcu pred bivšim Kvikom imeli vlakec-pujčeke na katerem sem se blazno rada vozila. Ja pa lani, ko je bil pred Kolosejem tisti lunapark, me je moj spravil na eno tistih naprav.
  • 0

#10

  • Guests

Posted 20 March 2006 - 05:56 PM

Js sm bla pa v Gardalangu, Mirabilandiji pa Disneylandu v parizu, sam tist je z izjemo parih naprav bolj za male..
Gardaland mi je pa zakon, sma sle s prijatlco in sma ble not od 12h zjutraj do 12h ponoci, tk da sm mislila da bom hin, ko sm prisla ven. Edino na prosti pad se pa nism mogla spravit, me je prevec stiskalo.. smile.gif
  • 0

#11 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 20 March 2006 - 10:19 PM

js sm bla pa tut v gardalandu (krasno, ker ni daleč in ni tako drago), v Pratru (ful dobr, sam cene so ubijalske) pa v EVROPA PARKU sm bla....norooooo biggrin.gif biggrin.gif

v gardalandu maš možnost, da greš na kšno napravo večkrat, v evropa parku pa te možnosti nimaš, ker je stvari PREVEČ, niti enkrat ne obhodiš vsega!! res noro, nepozabno laugh.gif laugh.gif
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#12 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 21 March 2006 - 07:11 AM

kje pa je evropa park??'jaz tudi šla laugh.gif
  • 0

#13 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 21 March 2006 - 08:26 PM

QUOTE(TiTa)
kje pa je evropa park??'jaz tudi šla laugh.gif


daleč daleč...za devetimi gorami in devetimi vodami biggrin.gif

IPB Image
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#14 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 March 2006 - 09:07 PM

Bla sem v Gardalandu v četrtem razredu tk da niti nism šla na tiste divje, letos sm bla pa u Disneylandu pa je blo drgač kr v redu sam malček premejhen je pa nam je pol kr zmanjkalo stvari za počet
  • 0

#15 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 March 2006 - 09:19 PM

Adrenalinski na Pohorju ruls. 8)
  • 0
Viens, reste ici!

#16 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 March 2006 - 10:11 PM

Bila sem v Gardalandu, že davno tega... biggrin.gif In pa na končnem v 8. razredu OŠ v Mirabilandiji. Letos poleti spet nameravam it v Gardaland. Upam, da bo ratalo.
  • 0
IPB Image

#17 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2006 - 06:24 PM

Zaenkrat sm bla samo v Gardalandu..upam, da grem še kaj, ker so mi take zadeve kar fine biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 March 2006 - 06:45 PM

Zabaviščni parki mi niso pri srcu in tudi nisem bila v nobenem.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 April 2006 - 06:00 PM

nekaj utrinkov s vodnega parka na Rodosu:
IPB Image IPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB Image
  • 0

#20 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 27 April 2006 - 10:36 AM

zdej bodo pri nas začeli gradit nekaj podobnega gardalandu!!!jej
nekje pri ptuju bo in se mi zdi da na površini 60.000km2!!!!

drugače sm pa bla 2x v gardalandu in čist navdušena!!bi pa šla tudi v evro park pa aqua land!!!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users