Jump to content


Photo

underwear


  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#1 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25334 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 September 2005 - 06:04 PM

helou! smile.gif

torej ... kje kupujete spodnje perilo, kje se da dobit ksne komplete po ne prevec zasoljenih cenah ... po moznosti u lj?


  • 0

#2 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 06:14 PM

kkšni lušni kompletki se dubijo u Zari al pa H&M (ne preveč drago).
drgač ma pa Skinny tut ful luškane...al pa Benetton. Sam to je pa že mau dražji ermm.gif
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 September 2005 - 06:32 PM

Jaz pa v H&M nič ne najdem. Prav nič mi ni všeč. (ali ni številke ali pa so vsi modrci podloženi - taki mi sploh ne pašejo).
Sicer pa poglej še NY.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 06:56 PM

Večini modrcev iz H&M-a se da vn vzet tiste blazince, da pol niso več podloženi. Jaz včasih najdem super stvari v H&M, NY, Zara.
Mi je pa zelo všeč perilo od Intimissimi, sam je pa res da ima malo dražje stvari. Al pa če greš v tujino... biggrin.gif
  • 0

#5 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 06:59 PM

Huh, na perilo pa jst res ful gledam kakšno je! Skiny mi je dost ql, čeprou je letos je obup! Drgač je pa intimissimi zakon! wink.gif
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2005 - 08:06 PM

.

Najbolj poceni sta res H&M in New Yorker - čeprav imajo meni tam večinoma obupne zadeve.
Jaz sp. perilo kupujem v Intimissimi, Marks&Spencer, Emporiumu (Skiny, Cotton Club), občasno Palmers,... Zdaj enkrat moram it pogledat sp. perilo Rebeka's Dream - baje da ima ene dobre zadeve, pa niti ne preveč drage.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 September 2005 - 08:17 PM

men ej pa skiny kr neki..za navadn crn modrc 7k? sj nism nora...nc kj posebni modeli niso pa so dragi tk da kr boli....intimissimi mi ma bols..drgac pa itak h&m (koncno modrci, k se da vn dat blazinice in se vseen nimam pol josk pr kolenih..) biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#8 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 08:33 PM

H&M modrci=SRANJE!
  • 0

#9 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 08:46 PM

js mam pa velik gatk pa modrckov od H&M pa sm ful zadovolna. teli snoopyi so mi se posebi usec. drgac pa u NY se da najdt ful lepe kompletke po 5000 kar je ful pocen. se pa da zgodit da ksne blescice, kristalcki, okraski itd. odpadejo blink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 September 2005 - 08:57 PM

Men se je pa ta kost u modrcu nekak zvila in sm se precej ranila, tko da...a-a! Je pa res da sm mela samo od Snoopy-ja, bom še navadnga kupla, pa pol kometirala!
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2005 - 09:02 PM

QUOTE(anch)
men ej pa skiny kr neki..za navadn crn modrc 7k?

Ma ja, redkokdaj imajo kaj pametnega..... zadnje čase kaj gledam imajo prav brezvezne stvari. Včasih so imeli precej boljšo izbiro. No, še vseeno so mi pa ful všeč Skiny spodnje majčke!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 September 2005 - 09:27 PM

[quote=Jenna][quote=anch]men ej pa skiny kr neki..za navadn crn modrc 7k?[/quote]
Ma ja, redkokdaj imajo kaj pametnega..... zadnje čase kaj gledam imajo prav brezvezne stvari. Včasih so imeli precej boljšo izbiro. No, še vseeno so mi pa ful všeč Skiny spodnje majčke!


.

sj vcasih sm js tud stalno tam kupvala, kr mi je blo fajn..zdj se mi pa zdi da majo ze ful dolg skos isto robo..mogoce enkart na mesec dobijo kak drug modrc pa se to ni neki ekstra..drgac so pa skos ze klasicni modeli....spodnje majcke :arrow: se cist strinjam...tist so pa zakon... smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3504 posts
  • Gender:Male

Posted 26 September 2005 - 09:43 PM

Perilo kupujem tam kot ste že same navedle. dodala bi le še Line znamko..mam nekaj modrcov in mi lepo prsi oblikujejo (nisem ne vem kak obdarjena in rabim ekstra podloženo wink.gif ). Drugače pa ima ta ista znamka res dobre spodnje majčke, ki jih jaz nosim kot tope čez poletje...so iz tak finega materiala. Sama ne nosim sintetičnega spodnjega perila, večina mora biti sestavljena iz bombaža, pa tudi čipk ne prenesem oops.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2005 - 10:03 PM

QUOTE(bellini)
bi le še Line znamko

Kje se pa da dobiti sp. perilo te znamke?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 September 2005 - 10:35 PM

jz pa si tangice kušim v topshopu,pa u miss selfridge,mam tud 2 modrca iz zare, prvič sem si par dni nazaj kupla komplet v h&m...kr uredu,
skiny sm pa kupvala bl par let nazaj in,ko sm bla še manjša...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#16 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3504 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2005 - 07:34 AM

[quote=Jenna][quote=bellini]bi le še Line znamko[/quote]
Kje se pa da dobiti sp. perilo te znamke?


.

To je slovenska znamka. Ampak se prav napise Linné- pardon. Imajo specializirano trgovino v Zagorju ob Savi (ko bom enkrat v bližini se bom oglasila). Drugače pa pri nas hodi njihova predstavnica na dom in nam predstavi nove modele...Potem pa preko te gospe kupujemo. povečini imajo črno-bele stvari, zdaj pa že uvajajo kake barvne (svetlo modra, roza, oranžna)
  • 0

#17 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 September 2005 - 02:12 PM

modrce in spodnje majčke imam iz Intimisini (modrci malo dražji, so pa full dobri za nosit).

Tange pa iz NY - najboljse, najbolj udobne, poceni in pa predvsem domislne!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#18 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2005 - 11:36 AM

Jst sm si pa v TOPSHOP-u kupla dvoje črne bombažne hotke, okoli majo pa črno čipko. In so mi fulll dobre wink.gif
  • 0

#19 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 29 September 2005 - 12:20 PM

QUOTE(TASH)
Jst sm si pa v TOPSHOP-u kupla dvoje črne bombažne hotke, okoli majo pa črno čipko. In so mi fulll dobre wink.gif


sam topshop je res hud
  • 0

#20 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 02 October 2005 - 08:10 PM

Jst pa to čist odvisno: H&M, Skinny, ...... še ene dva mam iz Mode In in sta res ful ful ful dobra... sej veste, da je Moda In ful pocen in tut ni kvaliteta ipd. Sam sem ful zadovolna! Me je pa prjel in sem za maturanca kupla modrc za 8k s silikonom (kva čmo, če pa nism ne vem kk obdarjena oops.gif ). Spodnja majčka mi je pa od vseh najbolša od Beti! Je dost dolga in ful lepa tk, da sem jo polet nosila kt navadno majčko na štrikce.
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users