Jump to content


Photo

KODRASTI LASJE


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 dolgolaska

dolgolaska

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Cerklje

Posted 05 November 2005 - 03:52 PM

Mene pa zanima, kako naj zravnam lasue brez ravnalca las. Lase imam dolge približno 10-15 cm pa se mi na konical skodrajo. Prosim pomagajte kajti nebi si jih ravnala z ravnalcem za lase.
  • 0

#2 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 05 November 2005 - 04:20 PM

evo napis si poglej twisted.gif twisted.gif biggrin.gif

IPB Image
  • 0

#3 dolgolaska

dolgolaska

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Cerklje

Posted 07 November 2005 - 02:58 PM

Zanima me kako pa kaj delujejo šamponi za ravnanje las. Ali so učinkoviti:
Hvala vam, ker ste mi že veliko stvari pomagali rešiti.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 November 2005 - 05:14 PM

Ne, šamponi dvomim, da so učinkoviti. Edino če si lase sušiš s krtačo. Drugega ti ne znam svetovati.
Sicer so pa kodrasti lasje veliko lepši kot ravni (my humble opinion). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2005 - 10:01 PM

jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif
  • 0

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 November 2005 - 01:18 PM

QUOTE(Princeska)
jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif


To jaz naredim dostikrat wink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2005 - 02:52 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(Princeska)
jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif


To jaz naredim dostikrat wink.gif .


ja seveda, pametni delajo kitke laugh.gif hehe
  • 0

#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 November 2005 - 03:11 PM

Torej: Delajmo kitke. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#9 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 05:57 PM

Jaz pa imam naslednji problem!
Imam srednje skodrane lase ampak vseeno bolj kot valovite če se potrudim imaam celo svedrčke...no u glavnem prejšni teden sem naredila 2 največjo napako v zvezi mojih las. Postrigla sem se na frufru (spredaj kratko)Kdaj bodo zrasli nazaj?????
HELP!!!!!! Ne vem kaj naj naredim lasje se mi spredaj kodrajo tako da nisem za nikamor tako da si jih spenjam nazaj. No moja 1 največja napaka pa je bila ko sem se lani za novo leto postrigla v dolžini ušes...saj je še šlo ko sem si jih VSAKO jutro likala z likalnikom samo naenkrat se mi ni več dalo vsako jutro pol ure prej vstajat da sem jih komot zlikala pa tolko lakov pa želejov sem porabla da baay zadaj pa so se mi še vedno kodrali...od takrat naprej nosim čop in ne pravim vam tega za hec! 24 ur na dan, 7 dni v tednu sem lase nosila samo v čopu v glavi pa lasnic toliko da jih na prste nisi mogel prešteti.Zdaj je dobro leto mimo in tudi najhujše je mimo...samo slabo mi je že ko si moram vsaki dan delati čop pa zdaj še sprednje lasi rihtat da nazaj jih vredi naredim da nena lasnica popusti...glede las preživljam nočno moro.So še vedno tako kratki da mi kitke ne držijo več kot 2 uri kar razpadejo. Tako da res sem popolnoma O.B.U.P.A.N.A. !!!
kdorkoli...na pomoč... cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0
Memento mori.

#10 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 March 2006 - 06:34 PM

Tudi jaz imam bolj valovite lase, dožina do brade, ampak pri sušenju uporabljam dve različno debeli krtači in fen, pa malo izdelkov za oblikovanje las in je moja frizura čisto okej.
Samo navadit se je treba tega postopka, hehe.

Frufru bi bil moj brez krtače tudi kot pojoča travica... Tako pa si ga z debelo krtačo posušim, pa na stran oblikujem, malo utrjevanja in je ponavadi ok. Ali pa ga takoj po sušenju še pripnem s kljukico in čez čas odstranim.
  • 0

#11 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 04 March 2006 - 11:23 PM

Vredu nasvet...hvala! tongue.gif
  • 0
Memento mori.

#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 11:01 AM

QUOTE(_M_)
Frufru bi bil moj brez krtače tudi kot pojoča travica...

laugh.gif biggrin.gif laugh.gif Tofsi biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3496 posts
  • Gender:Male

Posted 05 March 2006 - 11:13 AM

Jaz sem v našem časupisu videla reklamo za frizerski salon, kjer ti zlika lase in bi naj zdržalo do več mesecev. A ve katera kaj o tem?
  • 0

#14 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2006 - 06:21 AM

QUOTE(Princeska)
QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(Princeska)
jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif


To jaz naredim dostikrat wink.gif .


ja seveda, pametni delajo kitke laugh.gif hehe


Men je pa to tok smešno, pa ne vem zakaj. biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#15 majci_

majci_

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 06 March 2006 - 04:57 PM

js mam pa en drug problem...fulll bi mela rada skodrane lae- vsej malo! zato ker mam res najbol ravne in mi vsi pravijo da bi mi skodrani bolj pasali. zanima me, ali obstaja šampon da se ti lasje nakodrajo? res prosim za nasvet kako naj dobim kodraste lase ermm.gif:
  • 0

#16 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 March 2006 - 05:04 PM

QUOTE(majci_)
js mam pa en drug problem...fulll bi mela rada skodrane lae- vsej malo! zato ker mam res najbol ravne in mi vsi pravijo da bi mi skodrani bolj pasali. zanima me, ali obstaja šampon da se ti lasje nakodrajo? res prosim za nasvet kako naj dobim kodraste lase ermm.gif:

Navijalke.Najboljše so gumijaste,različnih debelin se jih dobi in so zlo mehke.
  • 0

#17 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 March 2006 - 05:06 PM

QUOTE(TASH)
QUOTE(Princeska)
QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(Princeska)
jst sm si učeri na mokre lase spletla kitki pa posušila in mela čez noč. še zdej mam valovite lase, full so mi vsi pohavalil frizurco wink.gif


To jaz naredim dostikrat wink.gif .


ja seveda, pametni delajo kitke laugh.gif hehe


Men je pa to tok smešno, pa ne vem zakaj. biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif

Men tudi,ful preveč umetno zgleda,da ne govorim o tem da se ti "kraužli" (yeah right twisted.gif ) začnejo šele tam,na polovici glave. ermm.gif
  • 0

#18 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 March 2006 - 04:47 PM

o ne želte si skodranih las-mora. jz bi dala wse za ravne lase. sam sj če maš une svedrčke j pomoje še ql,če maš pa tako zmedo k jz po j pa bed. jz mam take valovite če si pa naravn posušim se mi pa tut na konc svedrajo. sam k se pol drug dan NEMORM počesat. lih take gadne mam, da mi gre wsak las na svojo stran in se mi koj zvozlajo.po pa vse potrgam k se poskušam česat, pol pa ratajo suhi, scepleni pa lomjo se mi 10 cm od konic. pred 6imi leti sm mela kratke lase-ene 3 cm.od takrat puščam dolge, samo pristrigla sm jih vsake tolk cajta.zj jih mam maw čez sredo hrbta.halo!!!v 6ih letih!!!sošolki so že 3x zrasli do rit v tem času. upam da m zbrala dost dnarja-kmaw da si jih grem podaljšat.
  • 0

#19 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 March 2006 - 09:50 PM

QUOTE(sahara)
o ne želte si skodranih las-mora. jz bi dala wse za ravne lase. sam sj če maš une svedrčke j pomoje še ql,če maš pa tako zmedo k jz po j pa bed. jz mam take valovite če si pa naravn posušim se mi pa tut na konc svedrajo. sam k se pol drug dan NEMORM počesat. lih take gadne mam, da mi gre wsak las na svojo stran in se mi koj zvozlajo.po pa vse potrgam k se poskušam česat, pol pa ratajo suhi, scepleni pa lomjo se mi 10 cm od konic. pred 6imi leti sm mela kratke lase-ene 3 cm.od takrat puščam dolge, samo pristrigla sm jih vsake tolk cajta.zj jih mam maw čez sredo hrbta.halo!!!v 6ih letih!!!sošolki so že 3x zrasli do rit v tem času. upam da m zbrala dost dnarja-kmaw da si jih grem podaljšat.

Ja sej na leto zrastejo 10cm.
  • 0

#20 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 11 March 2006 - 01:27 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(sahara)
o ne želte si skodranih las-mora. jz bi dala wse za ravne lase. sam sj če maš une svedrčke j pomoje še ql,če maš pa tako zmedo k jz po j pa bed. jz mam take valovite če si pa naravn posušim se mi pa tut na konc svedrajo. sam k se pol drug dan NEMORM počesat. lih take gadne mam, da mi gre wsak las na svojo stran in se mi koj zvozlajo.po pa vse potrgam k se poskušam česat, pol pa ratajo suhi, scepleni pa lomjo se mi 10 cm od konic. pred 6imi leti sm mela kratke lase-ene 3 cm.od takrat puščam dolge, samo pristrigla sm jih vsake tolk cajta.zj jih mam maw čez sredo hrbta.halo!!!v 6ih letih!!!sošolki so že 3x zrasli do rit v tem času. upam da m zbrala dost dnarja-kmaw da si jih grem podaljšat.

Ja sej na leto zrastejo 10cm.

men ne. na žalost.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users