Jump to content


Photo

ginekologinja jerman kačič polona


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 03:55 PM

Živjo,

zanima me če kera ve ali je potrebno pri ginekologinji Jerman Kačič Poloni plačati, ko greš tja ali ima koncesijo? Prosila bi za hiter odgovor če kdo ve:

Hvala!

LP
  • 0

#2 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 06 May 2007 - 04:19 PM

Maš temo z ginekologi že pod Zdravje in rekreacijo! smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#3 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 05:19 PM

Ok to mi je jesano, samo hotela sem na hitro zvedeti informacijo,ker je zelo pomembna zame!
  • 0

#4 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 May 2007 - 05:27 PM

Tam bi jo ravno isto hitro lahko izvedla. Preberi celo temo, mogoče je že blo kej o njej napisanega
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#5 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2007 - 06:13 PM

Če je to tista na Metelkovi, v tisti novi stavbi, potem je na koncesijo. Vsaj ene tri leta nazaj je bila.
Ti pa jo ne priporočem drugače.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 06:20 PM

Hvala najprej za odgovor!

Ja tam je, zakaj pa je ne priporočaš, če smem vprašat za mnenje?
  • 0

#7 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2007 - 06:23 PM

imela sem ponavljajoča vnetja, me ni hotela pregledat, mi je sestra samo predpisala zdravila. Potem pa sem slišala da morata skupaj s fantom jest neke tablete in mi je rekla da ona teh tablet ne predpisuje blink.gif
No, moj nov ginekolog mi jih je predpisal teden kasneje sam od sebe. rolleyes.gif
Pa ni glih prijazna.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#8 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2007 - 06:30 PM

js hodim k njej in ma koncesijo.
aja pa na metelkovi je kar nekaj ginekologov v oni novi stavbi, tko da ne vem. je pa res, da ni ravno vzor prijaznosti. nasmeh ji je tuja vrlina. ne vem, ampak je kao strokovno ok. večjih problemov nism mela, tko da ne vem.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#9 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 06:32 PM

Ja super sad.gif pa še prvič grem, da mi bo ja bedno. Samo zdej nimam kej ker moram iti. A potem če se odločim zamenjati ginekologa, to lahko storim takoj ali so kakšni postopki?

Pinga kako pa je, je vredu ali ne?

  • 0

#10 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2007 - 06:34 PM

msilm da zdravnika lahko menjaš po enem letu. ostalo pa v zgornjem odgovoru
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#11 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 06:36 PM

Ja hvala za odgovore, upam da bo vse ok, da se mi ne bo preveč zamerla.
  • 0

#12 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2007 - 06:40 PM

aja pa tole, da sestra predpisuje stvari, to je res. sicer ni blo nč hujšga, ampak pač mala težavca in je kr sestra ugotovila, kaj mi je in dala recept. pa nobene gužve ni blo. ne vem, se mi je kr pošteno zamerla takrat. pa z informacijami tudi ni ravno radodarna, mene namreč vedno zanima vse in tut vprašam, ampak nism dobila kakih pametnih pojasnil.
v plus ji štejem edino to, da je čist znorela, ko je slišala, da na ginek. kliniki niso nardil vseh pregledov, ko sm mela sumljiv bris, in je izvedla še manjkajoče preglede.
tko da ne vem. probi, pa boš vidla. ampak prprav se na "hlad" v ordinaciji wink.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#13 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 May 2007 - 07:02 PM

Zakaj je pa ti ne zamenjaš, če ti ni ok oz. na to kar govoriš ni vidt dobr? Jst pač jutr moram it k njej ker sem naročena in jo nujno rabm, sicer tudi zarad enih informacij pa me že kr mal skrbi kaj bo s tem. Če bi pa lahko bi si pa po teh informacijah raj drugo najdla!
  • 0

#14 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2007 - 07:17 PM

zato ker jo tolk malkrat rabim, da se mi ne da zezat s tem. zadnje čase je pač vse ok. če bi pa še mela težave, bi jo pa najbrž menjala, ker je to zame pač delikatno področje in od človeka, k se s tem ukvarja, prčakujem mal občutka in prijaznosti. pa tut tole sestrino predpisovanje zdravil mi je čist tu mač. če ni nič narobe jo pač vidim enkrat na 3 leta in čau. upam, da bo tko še naprej.
je pa res, da če so govorice resnične in je strokovno res tako ok (zaenkrat nism rabla njene strokovnosti), mam pa raj neprijazno strokovnjakinjo kakor prijazno pocarko.
to so subjektivne ocene. lahko, da je mela slab dan, ... Mogoče bo pa tebi čisto ok. Ti se rajš skoncentriraj nase in na to, kaj vse jo moraš vprašat, povedat...
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#15 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2007 - 11:58 PM

Menjaš lahko brez problema zdravnika. Ne vem zakaj bi bil sploh problem....
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 May 2007 - 07:38 AM

Menjaš lahko po enem letu. Sicer mora obstajati nek tehten razlog.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 07 May 2007 - 08:14 AM

Mislim da je prijaznost pri takih zadevah zelo pomembna, ker če imaš grozen občutek ko si tam ni prijetno. Par let nazaj sem imela grozno izkušnjo z ginekologom in od takrat imam neizmeren strah pred tem, kar je posledično to, da nisem hodila na preglede, posledice bom pa verjetno čutila še nekaj časa.

Po mojem mnenju bi se morali ginekologi in ginekologinje bolj zavedati, kakšno pomembno delo opravljajo za ženske. Isto velja tudi za sestre, ki so nekatere zelo obupne.

LP
  • 0

#18 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 08 May 2007 - 06:11 PM

no kako je blo? si prežvela? smile.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#19 hejli

hejli

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 10 May 2007 - 02:38 PM

Ja vredu je bilo, drgač ni nič posebnega. Zmotilo me je samo to, da je zdravnica, ko mi je nekaj razlagala gledala v tla,kar se mi zdi pa zelo nesramno. Mislim, da je pa res zelo strokovna, ker je pr meni nekaj odkrila in je čist not padla smile.gif tko k je prav in ji ni blo vseeno, vsaj izgledalo je tako.
Hvala vsem za vse informacij.

LP

  • 0

#20 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 10 May 2007 - 05:06 PM

moja mami je bla tut ful zadovoljna z njo. Ji je tut ugotovila neki pa je sla pol na operacijo. Vglavnem same pohvale ! thumbup.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users