Jump to content


Photo

"prvi pregled"


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 čebelica-maja

čebelica-maja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 15 July 2006 - 05:48 PM

..a mi lahko kdo priporoči dobro ginekologinjo v lj?
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 July 2006 - 06:42 PM

... po moje tudi če ti jo kdo priporoči, ima verjetno že vse kapacitete zasedene. Danes skoraj nikjer več ne dobiš ginekologov. Sploh pa ne dobrih. Skoraj nikjer ne sprejemajo, ker tudi sama iščem in ne najdem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 15 July 2006 - 06:50 PM

sonchika, ti si iz velenja ane? pa ce si kaj veliko v blizini celja, potem ti lahko mimgrede omenim svojo, ki je res v redu - dr. Gasperlin Dovnik Darja.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 July 2006 - 06:53 PM

A je iz Celja? A dela na koncesijo ali samoplačniško? Pa še sprejema pacientke? Veliko vprašanj. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14830 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 July 2006 - 07:00 PM

sonchi, kaj pa Hozjanova?(Sonja Levak Hozjan). Samoplačniška sicer, zasebna ordinacija, sam plačaš sam prvi pregled, ta pride okoli 10.000k.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2006 - 06:22 AM

iz kje pa je?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14830 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 July 2006 - 12:39 PM

El Velenje:) Me res čudi da še nisi slišala za njo. Dela v zdravstvenem domu velenje.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2006 - 01:51 PM

Jaz sem spraševala v SGju, ker sem nekje prebrala, da so v ZDju v Velenju katastrofalne.
Zakaj pa plačaš samo prvi pregled?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 16 July 2006 - 02:01 PM

Pri Dovnikovi nisi samoplačnik, sicer ne vem kako je s sprejemanjem pacientk, sama sem "prisla zraven" brez tezav, sicer pa sem potem pa pregled cakala cca. 3 tedne. Najbolje da poklices in se pozanimas.
Kar se pa tice Cvetinega predloga...enako priporoca moja sestra - menda je odlicna, samo precej tezko "prides zraven".
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2006 - 02:55 PM

Hvala. Se bom pozanimala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14830 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 July 2006 - 04:54 PM

Ja, men so tud vse govorila da je tale Sonja ful fajna. Prijazna pa to. Je pa medicinska sestra k dela pri njej Zmaaaj. Prav smotana mi je. Taka arogantna bitch mi je izpadla, ene prvič, drugič, ko sm bla tam. Zdej se nekak poštekama in malo bolj prijazno komunikacija poteka biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#12 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 16 July 2006 - 09:55 PM

Sonchi jaz mam supersko, Suzana Peternelj Marinšek v Celjskem ZD, če še pa sprejema pa žal ne vem, lahk ti pa dam telefonsko in povprašaš...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#13 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 16 July 2006 - 10:25 PM

QUOTE(Chandra)
Sonchi jaz mam supersko, Suzana Peternelj Marinšek v Celjskem ZD, če še pa sprejema pa žal ne vem, lahk ti pa dam telefonsko in povprašaš...


ja peternelj tocno - odlicna baje. pa saj imamo v nasem koncu kar precej dobrih.
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 July 2006 - 11:03 PM

Ginekologi v zdravstvenem domu Celje zdle sploh ne sprejemajo ... meni je rekla, da bi lahko šele jeseni, ker so dobesedno zasuti z delom. Sem pa dobila ginekologinjo v Laškem zdravstvenem domu, mi jo je več kolegic priporočilo kot res krasno in super ginekologinjo, sem zadnjič poklicala in mi je določila datum za 11. avgust - bi že prej, pa so vmes dopusti. Govorim pa o gospe Korani Kuštrin-Leljak. wink.gif

Sonchika, ti lahko posredujem telefonsko številko, če želiš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 July 2006 - 08:26 AM

Jerman Kačič dr. Polona
Metelkova ulica 15
01 439 26 50

Ginekologinja sicer ni preveč simpatična, je pa zelo dobra zdravnica,
kar se strokovnosti tiče. Ima pa lušno medicinsko sestro,
s katero imaš praviloma več opravka wink.gif
  • 0

#16 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 17 July 2006 - 08:30 AM

jaaaaaaa to mam js. ženska se mi niti enkrat še nasmehnla. k da bi jo skos neki u iber moril. in ja, prijazna ni kej preveč. ampak ja, strokovnost odtehta te pomanjkljivosti.
malo me moti, da sestra že po opisu simptomov dostkrat postavi diagnozo in te odpravi s kakim receptom. to se mi ne zdi ravno dobra politika. še posebi če je prazna čakalnica. drugače je pa res zelo prijazna.
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 July 2006 - 02:06 PM

QUOTE(DiLeMa)


Sonchika, ti lahko posredujem telefonsko številko, če želiš.


Laško mi je že nekoliko predaleč, da bi se vozila. Bom probala v CE. Če ne pa tu v Velenju. Hvala za vse nasvete.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 29 July 2006 - 03:22 PM

Hm, to meni res ni jasno. Saj razumem, da imajo veliko dela in vse, ampak teoretično potem ostaneš brez ginekologa, par let te nihče ne pregleda, v tem času se ti spacka kak rak na maternici ali kaj podobnega, in kaj zdaj? ermm.gif
  • 0

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 August 2006 - 03:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ginekologi v zdravstvenem domu Celje zdle sploh ne sprejemajo ... meni je rekla, da bi lahko šele jeseni, ker so dobesedno zasuti z delom. Sem pa dobila ginekologinjo v Laškem zdravstvenem domu, mi jo je več kolegic priporočilo kot res krasno in super ginekologinjo, sem zadnjič poklicala in mi je določila datum za 11. avgust - bi že prej, pa so vmes dopusti. Govorim pa o gospe Korani Kuštrin-Leljak. wink.gif

Sonchika, ti lahko posredujem telefonsko številko, če želiš.


Evo, danes sem bila torej prvič pri moji novi ginekologinji in jo moram ZELO pohvalit. Je res izredno prijazna gospa, ful te sprosti in vse, tud skos neki vmes govori in te kej sprašuje, da čist pozabiš kje si, pa tudi zelo nežna je. To se mi zdi še posebaj pomembno, ker je za marsikatero žensko ginekološki pregled zelo neljuba obveznost.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 August 2006 - 03:58 PM

Super. Ko mi bo zmanjkalo KT, jo bom poklicala, če se sprejema nove pacientke.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users